Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Fox 1.2 vagy Vw 4-es golf 1.4?

Farkas Zalán14 kérdése:

Vw Fox 1.2 vagy Vw 4-es golf 1.4?

Figyelt kérdés

Most lesz meg a jogsim és nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik kocsit válasszam, a Fox nem tetszik őszintén szólva dizájnra annyira, de az ismerőstől lenne átírással együtt 600 körül de csak 1.2 motor van benne és nyilván egy friss jogsisnak nem kell erőgép de én sokat használnam autópályán

A golfokat meg ahogy néztem ilyen 500-tól vannak normális állapotúak 1.4 motorral és most jöhetnek azok, hogy 1.8 alatt szar a kocsi nyilván, aki vezet 10 éve annak kevés de egy friss jogsisnak szerintem tűrhető lenne, a másik szempont, hogy a fox átlagban ilyen 6 körül fogyaszt ami kevesebb is lehet ha kicsit figyelek a pedálokra a golf meg bőven mehet 7-8 fölé is, és nem tudom megérné-e egy olyan autó ami nekem külsőre-belsőre nagyon tetszik de idegentől lenne, és viszonylag nagy fogyasztással, vagy válasszam ami nem tetszik őszintén de azzal túl sok gond nem lenne a fogyasztása is kedvezőbb(egyetemista pénztárcához viszonyítva)



2021. jún. 16. 11:09
A kérdező szavazást indított:
1.2 Fox(2005)
1.4 4-es golf(1999)
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Durva hogy te kép alapján megmondod hog 500-ért az jó állapotú.
2021. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

Hát látod, hogy szakértő!

2021. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
500ért még nem igazán találsz jó állapotút, de a kettő közül egyértelműen a Golf lenne a racionálisabb döntés, ha hosszabb távra tervezel. 1.4-es motorral is bőven elvan, csak kicsit jobban kell pörgetni.
2021. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként fiú vagy vagy lány? Ha lány, akkor még akár a fox is elképzelhető lehet, de én fiúként biztos nem ülnék bele, még ha fiatalabb is :D
2021. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyik nagyobb hulladék, mint a másik. 22 éves négyes Golf a kotla, erőtlen 1.4-essel meg a csapnivaló minőségű Fox a még xarabb, 1.2-es, harmatgyenge, ipari hulladék kategória konstrukciós motorjával "szuper" választás lesz. Dehát mindenki arra baxxa el a pénzét, amire akarja.
2021. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!