Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes A 180 mennyire...

Mercedes A 180 mennyire problémás általánosságban?

Figyelt kérdés
Tudom, állapotot is nézünk, csak ha valakinek van róla véleménye szívesen várom. 10-12 év közötti, 1.9 dízelekről van szó.

#Mercedes #Mercedes A #mercedes a 180 #mercedes a-osztály
2021. jún. 16. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
El vannak hanyagolva, mert a szegény emberek veszik és nem költenek rá.
2021. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Sok szart gyártott a Daimler, de erre ha masnit kötnél is ugyanolyan foskupac maradna. A háromágú horogkereszt miatt sokan veszik, de nem véletlenül adják Dacia árban.
2021. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, ez a második generációs A osztály ami 2004-től volt. Az elsőről én is sok rosszat hallotam, de a szóban forgó nincs a környezetemben.
2021. jún. 16. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy egy nem létező autóról gyűjtesz információkat: 1.9 dízel ezekben sosem volt, ami évjárat alapján szóba jöhet, az 2.0 dízel (1991ccm).

Volt még 1.8 dízel 2012-től, 1.7 dízel 2004 előtt, majd fiatalabb évjáratokban 1.5 dízel.

2021. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1991 köbcentisről van szó, bocs.
2021. jún. 16. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagypapám vett ilyen típust csak 1.7 benzin motorral.


Amit el tudok róla mondani, ha segít, hogy neki kifejezetten tetszett a típus és automatát szeretett volna. A kínálat tetejéről vásárolta, ennek megfelelően az állapota kifogástalan. 3-4 éve van nála, ebben az időszakban semmiféle műszaki probléma nem volt vele, kivéve fékbetét csere.

Azt hiszem a 4 év alatt olyan 20.000 km ment bele, 190.000 el lett vásárolva.

Ilyen futással szerintem meg lehet venni simán ha valós meg ha mint ahogyan ez is, nem városban tette meg ezeket a km eket, hanem főutakon.


Többször alkalmam volt vezetni, különböző okokból. Eleinte azt mondtam, hogy ez nem igazi Mercedes, ronda is, fura is, nem értettem miért jó ez.


Most, hogy egy ideje a családban van azt kell, hogy mondjam, hogy az, hogy tényleg agilisan mozog, elfér bárhol, a hely meglepően élhető benne, az nagyon jó. Egyetlen igazán zavaró tulajdonsága használat szempontjából, hogy szamomra fura helyeken vannak a tükrök, főleg a belső, ami zavarhat néha a kilátásban ha magas vagy és közel szeretsz viszonylag lenni a kormányhoz.


Ennyi pénzért (1.5 milla környéke) tényleg ez egy olyan autó, amiben kellemesen lehet utazni.

Mercedesnek érződik belül, kényelmes, átgondolt, de kívülről inkább lesajnálni szoktak vele, hogy "ha már Mergát vettél, minek ezt az izét" és társai, illetve az összes más típussal érkező Mercedes azonnal megelőz, bármi áron.



Idősebbeknek, hátfájással küzdőknek kifejezetten ajánlom, mert kényelmes beülni és kiszállni.


Viszont fiatalabb, sportosabb, "menőbb" élményre vágyóknak nem tudom ajánlani, viszont biztos, hogy csak rosszabbat lehet venni műszakilag azonos áron, magasabb kategóriából ha már Mercedes.



Menőzéshez még annyit, hogy barátnőm azt mondta," ez az a fajta autó, aminél csak a kormányt fotózod le Insta storyba" :D


Mindent összevetve, ha az ember arra veszi amire való, jót is vesz, akkor nagyon jó.


Remélem tudtam segíteni valamit, bár a dízelekről nem tudok semmit.

2021. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!