Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt macerás lesz megcsináltatn...

Ezt macerás lesz megcsináltatni, vagy nincs nagyobb gond? (kép lent)

Figyelt kérdés

A robogó kipufogóját rögzítő csavarok elkeveredtek/kirázódtak és a kipufogó leesett + valami szétcsúszott, borzasztó hangos a motor természetesen


Kép:


[link]


+ azt lehet meg lehet valahogyan nézni, hogy milyen típusú csavarok rögzítették a kipufogót?


2021. jún. 16. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit kell nézni? Mert az pont nem látszik, ami a lényeg.
2021. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ránagyítottam arra a csőre, ami szétcsúszott.


[link]


Mi lenne ez a rész?

2021. jún. 16. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Mi lenne ha helyre tennéd és pótolnád amit kell.
2021. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A keeway - eken van ilyen, azt le szokták vágni és behegesztik. Ez is egy fojtás. A kipufogót csavarozd vissza, arra pedig dugd vissza a csövet és rakd vissza rá a bilincset. Ha nagyon lóg a kipufogó, akkor a hengernél is kilazultak a csavarok. Én sokkal valószínűbbnek tartom hogy onnan jön a hang, az is lehet hogy az a cső már gyárilag le van vakolva, láttam már olyat is🤷‍♂️
2021. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!