Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan hely, ahol mélytisztítást vállalnak?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint ami ebben a videóban is van:

https://www.youtube.com/watch?v=TZa7p5_UV3w


Tehát szétszedik a kocsit és szakszerűen mindent átsikálnak a megfelelő vegyszerekkel.


Mennyit kérnek el egy ilyenért?


Használt autót vennék, azt vinném, szóval nem lenne koszos, de szeretném patyolat állapotba hozatni.



2021. jún. 17. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Például ők vállalják, és profik, cserébe nyilván elkérik az árát:

[link]


Emellett a Star Car Garage-nál is lehet még ilyet kérni tudtommal, én oda hordom az autóim, de ennyire mély tisztítást sosem kértem.

2021. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

1es.... szerinted az altalad ajanlottak SZÉTSZEDIK a kocsit ahogy a kerdezo szeretne?


Mert szerintem rohadtul nem.



Egyebkent en 25000 forintot fizettem a nyaron karpittisztitasert. Magyaran vizes porszivoval a szovet es alatta levo szivacsbol kihúzzák a szart. Pepecs melo, tobb ora.


Aztan ha kesz akkor ki kell szaradnia.

Nyaron celszeru ezt csinaltatni, kirakjak az autot a napra 3-4 ora mulva kiszarad.

Telen meg jo esetben napok alatt kiszarad rossz esetben meg nem tud kiszaradni, bepunnyad a viz es budos lesz.

2021. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha úgy van, szétszedik. Videó is van róla AttilaS2 által.
2021. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!