Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapjáraton kopogó hang jön a...

Zozóka95 kérdése:

Alapjáraton kopogó hang jön a motorból,de fordulaton abba hadja és ha be melegszik akkor sincs semmi hang. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2105-ös lada

2021. jún. 22. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Gumibakokat nézd meg. Felfogatással lehet gond.
2021. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vasárnap húztam meg mindet. De egyszerűen fogalmam sincs mi lehet. Ha hajtókaros lenne akkor fordulaton jobban kopogna.
2021. jún. 22. 18:29
 3/4 anonim válasza:

Szelephézagok jók?

Anno szenvedtem sokat egy zsigával, annak kopott volt a vezérműtengely háza. Meg csapágyas is volt, hülye kerregő hangja volt bizonyos fordulatokon.

2021. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szelepnek más hangja van. Fordulaton el tűnik a hang. Csak alapjáraton és azt is csak addig csinálja míg be nem melegszik. Amit el felejtettem még, hogy ez egy zsugor motor, de viszont nem én raktam össze. Esetleg nem lehet, hogy niva hajtókar csinálná ilyet? Nem tudom milyen lehet benne. Ez csak egy tipp.
2021. jún. 23. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!