Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autónak megfelelő lehet...

Kezdő autónak megfelelő lehet egy audi s5?

Figyelt kérdés
Friss jogosítvánnyal szeretnék vaásárolni egy audi s5-öt legfőkép autópályázásra. Azt mondták nekem, hogy a vezetést nem egy 354 lóerős autóval kell kezdeni de földutakon már 12 éves korom óta legalább 5000 km-ert vezettem és egy audi a8-at is ami 260 lóerős volt. Mit gondoltok, mennyire lenne meggondolatlanság vagy veszélyes egy ilyen autót venni?

#autó #Audi #S5 #354lóerő
2021. jún. 22. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez túl gyenge lenne egy ilyen tökös gyereknek. Meg aztán a falubélli menyecskék is kinevetnének, hogy csak egy ócska s5.
2021. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Akinek majomra van pénze, legyen banánra is! Fent tudod tartani a kocsit?

---

Ne éld bele magad, hogy a földutas gyakorlatod valamit is ér valós közlekedési szituációkban.

2021. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég gyenge kamukérdésre sikeredett...
2021. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És milyen messze van még az ősz... Még szinte el sem kezdődött a szünet és már jönnek az ilyen kamu kérdések
2021. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az gyengus



valami izmosabbat vegyél


vannak W12 A8 asok occoért németbűl

Én a helyedben minimum olyat vennék

2021. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Pont jó, kezdésnek megfelel.
2021. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
suzuki swift
2021. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg venni könnyű! Fenntartani a kihívás. Elég sokba kerül a biztosítás egy friss jogsisnak ( ha a te neveden lesz)Persze ha bár milyen autót veszel ez így van. De ne feledkezz meg a karbantartásáról sem! Jó fékek is kellenek egy erős autóhoz! Én nem beszéllek le róla! Ha ehhez van kedved, pénzed akkor sok sikert és baleset mentes közlekedést!
2021. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tesó, Tesla alá nem adnám!
2021. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!