Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Így átmegy a műszakin az...

Így átmegy a műszakin az autó? (Fényképpel)

Figyelt kérdés

2003 Golf 4. Sehol nem rohad, kivéve a középdob. Mennyire durva így? Holnap lesz a műszaki vizsga.


[link]



2021. jún. 23. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha nem fúj ki és nem szad át rajta a csavarhúzó, akkor nem foglalkoznak vele... Gondolom nem az NKH-hoz viszed, mert ott nagyítóval nézik át a kocsit...
2021. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
*szalad át rajta
2021. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Egyet értek az első válaszolóval.
2021. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Így van, nekem ránézésre csak felületi rozsdának tűnik, ha kifújna azt lehetne hallani/érezni.


Egyébként még jobb állapotúnak is tűnik mint alig néhány éves autóké...

2021. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Vagy, vagy...

Átmehet, de meg is bukhat.

Műszaki vizsga előtt, ugyanott előzetes felmérésen át lehet nézetni az autót, és a vizsgabiztos közli, hogy a vizsgáig mit kell javítani.

2021. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 krwkco ***** válasza:
97%

Én úgy látom, mintha ez nem felületi rozsda lenne, hanem a külső lemezen hosszanti irányban van egy repedés. Azt saccolom, hogy így nem megy át.

Ha nincs elővizsga, én megkérném a vizsgáztatót, hogy nézzen rá erre. Mielőtt a vizsga megkezdődik.

Mert ha beírják az adatokat a számítógépbe és az rákapcsolódik a központra, onnan már nincs visszaút.

Egyébként az alvázvédelem nagyon szép állapotú.

2021. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, elég jó felbontású a kép, ha ránagyítasz sokkal inkább elszíneződésnek tűnik a csík, mint repedésnek.

Nézd meg, feljebb is ismétlődik több helyen ez a faág alakú mintázat. Valami legkülső flületi védőréteg ilyen mintázatban kezdett el lepattogzani csak, úgy ítélem.


De persze jobb az elővigyázatosság, vizsga előtt érdemes lenne megvizsgálni.

2021. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A képről nem tudom eldönteni, hogy ez most ennyire szét van rohadva, vagy csak a felület ilyen.

Ha nem lyukas, nem fúj ki, akkor jó eséllyel még átmegy.

2021. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem lyukas, de olyan, mintha valami felületi külső réteg kezdene lemállni. De nem fúj kis és hangja sincs ilyesminek.
2021. jún. 23. 22:21
 10/10 anonim ***** válasza:

nem láttam még olyan kipufogót ami 1-2 év után ne lenne merő rozsda... mármint utángyártottban, mert a gyári is azért egy idő után elfárad, elrohad, stb... és az ember nem akar megint 100 ezrekért gyárit venni, inkább vesz 20k ért utángyártottat, még 40%-al olcsóbban meg is kapod ha van szerelő ismerősöd, és akkor inkább cserélgeted 3-4 évente... De amúgy attól hogy rozsdás nem szokott semmi bajuk lenni.


Ja a kifújásról csak annyit, hogy azért ne heggeszd le a kondenzvíz leeresztő lyukat, mert az direkt azért van, ott kifog fújni, de az normális, ha nem lenne sokkal hamarabb elrohadna :D

2021. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!