Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható autó márka, azon...

Megbízható autó márka, azon belül típus szerinted? Lehet német, Japán, francia, olasz, stb.

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%

Akkor stb.

Mégis milyen kérdés ez?

2021. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Ami mindig rendszeresen karban volt tartva és nincsenek konstrukciós hibái
2021. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Konkrétat senki nem mer írni mert itt nem hasznos-nem hasznos alapján megy a pontozás hanem tetszik-nem tetszik alapján és csúnyán lepontozzák a más márkák kedvelői. Én bele merek állni.


Melyik az az autó amelyiket az újságírók nagyon istenítik? Honda Accord 7gen. Csak azokat az autókat figyelembe véve amik ma is nagy számban rohangálnak az utakon (bocsi zöldséges Merci) az Accord a legmegbízhatóbb, ezt mondjuk be is árazta a piac és hiába nem egy hátsókerekes ritkaság mégis aranyárban mérik.


A Honda összességében nagyon jó motorokat gyárt, megbízható az elektronikája és mennyei váltókat rak össze.


A Honda után és a Toyota-Lexust raknám, ezek is örök élet+1 nap de a Toyotánál sok benzinmotorra volt jellemző az olajzabálás.

2021. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ma 23:09


Igaz, amit a válaszod első felében írtál. De aki azért nem válaszol, hogy lepontozzák. Azt csak sajnálni tudom. :) se téged, se a másodikat nem pontoztam le, csak az ilyen agyhalott , lelkibyomoronc birkákat ,mint az első válaszoló…. Annak ellenére se pontozlak le (mert már nem vagyok gyerek), hogy én azt nézzük 180 °-a vagyok a véleményednek: VW konszernek, ha motort nézünk dízel : 1.9 pd, 3.0 pd

Benzin : 1.6, 2.0 fsi, 3.2 v6 Ezeket tartom megbízhatónak….

2021. jún. 25. 23:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az Audira esküszöm, azonbelül is a 3.0 TDI-re. De rendkivül pozitív még az olcsó árkategóriában pl a Renault Clio. Sokan veszik a rozsdás Swifteket, miközben a nagyszerű rozsdamentes, nagyon jó szívómotorokkal felszerelt Cliókat lenézik.
2021. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Beviz Elek ***** válasza:

#4

A VAG-nak volt néhány zseniálisan jó motorja (főleg az 1.9), de aztán a 2000-es évek második felétől kicsit eltévedtek, viszont ami nekem jobban fáj az az elektromos rendszerük. Több autó is volt konszernből a családban, a mechanikai problémák nem voltak számottevő mennyiségben és ami volt az benne van a pakliban, de az elektromos rendszerrel több autóban is komoly gondok voltak. Nagyon jó hogy programozhatóak stb, de az őrületbe kerget hogy mindenhez vezérlőmodul van és 10+ év után előfordulnak megmagyarázhatatlan hibák vagy amikor a vezérlőmodul hibás kommunikációval legyilkol egy alkatrészt.


Az összeszerelés minősége kimagasló és megértem ha valakinek annyit ad az érzés hogy emiatt hajlandó többet áldozni. A Lexus 2010-től prémiumságban elérte a német szintet így mostmár tárgytalan, de egyébként a problémák ellenére is vettem volna Audit/BMW-t.

2021. jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6


Nekem 2007es 1.9 pd(105 lovas) van. Olajat vizet nem eszi. 6 az átlag fogyasztása. Elektronikával semmi gond nincs. A 2004es 1.6nál ami a mostani elődje volt sem volt. Annyi van most, hogy 4-5ikben 200-2600as fordulatnál remeg. Mintha seggemet maszírozná valami. Tehát nem a kocsi ráz. Bal első Féltengely kompletten cserélve lett, jobboldalt a belső és a külső csukló.A porlasztók jók. Így is csinálja. De ez a része már nem érdekel.:)

2021. jún. 26. 01:24
 8/12 anonim ***** válasza:

És a kompresszió jó mind a 4 hengerben?

Na meg a porlasztók biztosan jók e, én már nem egyszer szptam dízeleknél, hogy nagyon nem mindegy mivel nyomják meg a porlasztókat.

De volt dzsuvás gázolajszűrő is, ami miatt egyenetlen volt a sűrítés.

Apró hibák, de bosszantóak.

2021. jún. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A #1 lelkinyomoronc birka egész nap itt lóg, és a kérdés kiírásának időpontjában egyből benyom valami ritka tahó választ mindig.

Nem csodálom, ha ettől a kreténtől elmegy a kedve itt kérdést feltenni bárkinek, gyk meg nem vágja ki a francba, pedig mindig jelentem a béna válaszait.

2021. jún. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ma 03:50


Ahhoz képest az én válaszomat, amit neki írtam törölték…. Szánalmas :)

2021. jún. 26. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!