Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi szól még a német autók...

Mi szól még a német autók mellett, ha már a megbízhatóság nem?

Figyelt kérdés
Egy pörgős gondmentes Hondám van, de vágyok egy izmosabb maffiás fekete német autóra. Valamelyik nap is láttam két Mercedest lámpától lámpáig gyorsulni és libabőrös lettem.
2021. jún. 25. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
A németek szebben formálják a kocsikat, ők igazi autókat terveznek amik még 15-20 év múlva is megállják a helyüket kinézetre, nem űrhajókat mint pl a Toyota. Plusz a német autóknál jobban előtérbe kerül a luxus és a kényelem.
2021. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Kényelem, ergonómia.
2021. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Az, hogy ha már a p***öd kicsi, legalább az ótód legyék jaó nagy.
2021. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Az 1-esnek nincs igaza, főleg azért nem, mert egyrészt a szépség szubjektív, másrészt pedig nem egy olyan típus van (Bmw-ben is, Audiban is) ami kifejezetten ronda. Persze csak az én szememnek, mert ahogy írtam, ez szubjektív.


Az sem igaz, hogy a luxus és a kényelem jobban előtérbe kerül a német autóknál. Pusztán almát almával, nem pedig körtével kell összehasonlítani. Nyilván egy Európában elérhető Audi A8 és egy szintén Európában elérhető Corolla között az előbbi győz luxusban és kényelemben. Ennek oka, hogy felsőkategóriás autót nem illik középkategóriás autóval hasonlítgatni. Egy USA-ban kapható Camry-vel, Suprával nézve, ami már szintén felső kategória már nem biztos hogy annyira hú de meggyőző az Audi kényelem és luxus. Csak itthon a Toyota a középkategóriát célozza, nem pedig a felső kategóriát. Szerintem egy Volvo is kenterbe veri a német márkákat, küllemre és kényelemre is.

2021. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Állítólag bizonyos nőstények a németprémiumra nedvesednek.

Lehet hogy találni elvétve ilyen rbancokat, de a szomorú igazság az, hogy aki ezt elhiszi, legtöbbször nem jut tovább az életben a sorstársakkal egy vonatozós kanbulinál az autópályán.

2021. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Az autós társadalomban talán ez a legmegosztóbb vita. De szerintem kinek melyik jön be...
2021. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Technológiában elsők.
2021. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Valóban, ahogy előttem mondták, technológiában elsők, innen is van a prémium szó.

Például ott van a légzsák vagy az abs, ezeket a Mercedes fejlesztette ki. És megannyi mai extra (ülésfűtés,navigáció, xenon fényszóró, stb) először a német autókban jelentek meg.

2021. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Németország az autógyártás atyja, mondjon ki mit akar. Itt van a garázsban a 400 ezer+ km-es Audi, olyan, mint egy 80 ezer km-es, műszakilag is. Német.
2021. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Vezetési élmény, kinézet, menőzés, új technológiák használata. Ezek miatt veszik általában a német autókat. Az más kérdés, hogy amúgy minél egyszerűbb valami, annál nehezebben romlik el. A komputerekkel teli autó nem az egyszerű kategória.
2021. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!