Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valamelyik alkatrész kezdi...

Valamelyik alkatrész kezdi feladni vagy rossz minőségű lehet az üzemanyag amit tankoltam ?

Figyelt kérdés
A kocsi nemrég eset át egy hűtő cserén mert tönkre ment.Tegnap tapasztaltam hogy hiába jó a fordulat időként döcög a kocsi valamint lassul olyankor hiába nyomom a gázt nem gyorsul,egy pár pillanat után újra erőre kap és megy,egy alkalommal félre kellett állnom mert annyira lelassult,leállítottam utána sokáig nem csinálta majd megint elkezdte ezt.100-as benzint szoktam bele tankolni,de mivel most elég költséges hónap volt így 95-öst nyomtam bele,tegnapi napig viszont nem volt ilyen probléma azért gyanakodom a minőségre.Szerelőhöz elviszem mert akár lehet szerintem gyertya vagy üzemanyag ellátó rendszer hibája is,főleg hogy fojtószelep meg alapból hibás.Szerintetek mire számítsak ?
2021. jún. 26. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Mire számíts? Kockás papírra.

Most őszintén: leírod, hogy a fojtószelep rossz. Majd elkezdesz kombinálni, hogy cserélték és hűtőt és 95-ös benzint tankoltál, és lehet, hogy emiatt döcög a kocsi.

Szerinted minek van ezek közül a legnagyobb valószínűsége?

2021. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A benzin minősége egyszerűen ellenőrizhető, ha kiveszed az üzemanyagszűrőt. Normál esetben legfeljebb enyhén szürkés elszíneződésnek szabadna megjelennie, ha fekete, sárga vagy rozsdabarna, erősen trutyis akkor valóban okozhat problémát. Ha csak a 95-ös benzin minősége érdekel akkor nyilván rakj be új üzemanyagszűrőt, mert ami most bent van azon gondolom átfolyt az előző néhány tízezer kilométer összes tankolása.
2021. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem a benzintől van, 95-ös tökéletes (ha az autódba az való)
2021. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!