Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Xiaomi 70mai Dashcam konstrukc...

Xiaomi 70mai Dashcam konstrukciós hiba lenne?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel vásároltam egy Xiaomi 70mai Dashcam 1S 1080p autós kamerát. A beszerelés óta nem mozgattam a készüléket (fel-le szerelés nem történt), fixen van beépítve, nem lehet a kábelekbe sem beleakadni. Sajna letörtek a rögzítőfülek, olyan, mintha leolvadt volna.

Senki nem piszkálta a menetrögzítőt, külső fizikai hatás nem érte részemről.


Tapasztaltatok ilyesmit? Arra gyanakszom, hogy a múlt heti extrém hőmérséklet miatt kissé megolvadhatott a műanyag, és a kiváló minőségű utakon haladva következhetett be törés.



2021. jún. 28. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, de nekem garazsba van, tuzo napon ritkan all.. viszont nekem szoftveresen csinal furcsasagokat.. hibas fileok, 3 perc helyett csak 30mp-et rogzit neha
2021. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az esetedben vsz tényleg szoftveres hibáról lehet szó.
2021. jún. 28. 12:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen van nekem is, de elég extrém hő meg rázkódás kellene, hogy saját súlyától letörjön.
2021. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mobilarenan vam topikja "dascham"

[link]

2021. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#1: firmware frissítés és/vagy SD kártya csere megoldja

Aliexpressen 3 dollár egy ilyen tartó: [link]

2021. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Próbáltam a forgalmazónál kérdezni, de szerinte letörtem szándékosan, nem fogadja el garanciálisnak. :(


#5: Nem írtam, de nekem sajna a készülékről törtek le a rögzítőfülek, nem a szélvédőre ragasztott tartóról. De jót írtál, nem is gondoltam, h ilyet is gyártanak utólag. :)

2021. jún. 28. 14:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a készülékről törtek le a fülek akkor veszel egy másik hibás készüléket és a "kasznit" lecseréled, vagy egy üres készülék házat amit nem hiszem hogy árulnak de lehet van.


Amúgy nekem is van ilyenem már fél éve hibátlanul üzemel. Én nekem napi szinten áll sajnos tűzőnapon az autóm mert a munkahelyem parkolója nem igazán árnyékos. Persze amikor éjszakás vagyok, vagy délutános akkor csak 3-4 órát tűzi a nap de ennyi. Amit adtak gyárilag rögíztőt amit a szélvédőre kell tenni azt úgy ahogy volt visszaraktam a dobozába és bedobtam a fiókba. Én egy akció kamera tapadókorongos rögzítőjével tettem fel a szélvédőre, annak a füleit faragtam méretre hogy passzoljon a kameráéval mert azt a garancia miatt nem akartam mókolni. Enyém nagyon jól bírja.


Akinek hibás felvételeket csinál annak javaslok egy márkásabb SD kártyát lehetőleg Kingstone-t abból is a jobbik fajtát azzal nem lesz gond. noname kártyáimmal nekem sem működött rendesen. Volt egy Sandisk kártyám ami elvileg nem egy szar, de nekem az mégis rossz volt, igaz az akció kamerám sem szerette, meg a kocsi beállón lévő kis kamerám sem igazán tolerálta. Egy régi fényképezőgépbe átalakító adapterrel érdekes módon jól működik és zenehallgatásra is tökéletes ha zenéket teszel rá, de egy viszonylag jó minőségű videózásra alkalmatlan, és lehet a kamera szoftvere sem igazán bírja. Persze ha nem ez a gond akkor meglehet próbálni egy szoftverfrissítést talán megoldja.

2021. jún. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ahogy utánaolvastam, egy öntvény az egész sajnos, nem lehet cserélni.

Viszont kaptam egy tuti filléres tippet, amely körbeöleli a készülékházat. :)


[link]


Köszi a válaszokat mindenkinek!

2021. jún. 29. 08:09
 9/10 momo666 válasza:

üdv. Régen írtak ide de remélem kapok választ.


ilyen kamerám van nekem is. És olyat csinál hogy indításnál valami

error in recording ... valamit mond meg cseréljek momoria kártyát. meg is volt de nem változott semmit. valaki tud segíteni?

2022. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Próbáld megformázni a kártyát, hátha segít - az alkalmazásból el lehet indítani.

Ki szoktad venni a memkártyát egyébként? Az is lehet, hogy csak por került bele, és nem tökéletes az érintkezés.

2022. márc. 4. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!