Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb, megbízhatóbb,...

Melyik a jobb, megbízhatóbb, modernebb konstrukció, "régi" Swift vagy a B Corsa?

Figyelt kérdés
Corsa is természetesen benzines. Csak nem a harmatgyenge 1.2 45 lovas.

2021. jún. 29. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettő közül Swift a megbízhatóbb, de azt is meg kell nézni megvétel előtt
2021. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a suziról birok nyilatkozni, mert nekem swift-em van, de én nagyon szeretem. Megbízható!

Vásárlás előtt a futómű bekötési pontokat nagyon meg kell nézni ( hajlamos el rohadni sajnos)

2021. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

őszintén? 30 éves kisautónál? Amelyik nem rohad.

Van a családban egy ilyen corsa, motorikusan rendben van, végig megbízható volt.

2021. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A korai ecotec korszak előtti régi nyolc szelepes motorú Corsa is megbízható, elég sokat jártam egy olyannal. Központi injektoros volt, nagy hidegben az első pár percben kelletlenkedett, ingadozott az alapjárat, de kb. ennyi. A fogyasztása viszont a gyengeségéhez képest sok volt. Most a kétszer olyan erős, tíz évvel fiatalabb Suzuki egy literrel kevesebbet eszik.
2021. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönettel mindenkinek!
2021. jún. 29. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Swift a jobb.

ecotec típusosan olajfaló ahogy mennek a km-ek.

2021. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Swift.
2021. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!