Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Passat, 2.0 CR TDI motorral...

Gerys kérdése:

VW Passat, 2.0 CR TDI motorral, 2010/8. havi. DSG váltóval. Mik a tapasztalatok? A motor megbízható?

Figyelt kérdés
Én még nemigazán olvastam róla borzalmasat, sem a váltóról, nagyon szívesen várom a véleményeket, tapasztalatokat.

2021. jún. 30. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A dsg váltót sokan szidják, de ha rendszeresen cserélték benne az olajat akkor lehet szerencsés, de én nem vennék...nekem kézi váltóval volt, 420.000km volt benne amikor eladtam, jó tapasztalatom volt vele.
2021. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

DSG egy csőd ha javítani kell.

Motor oké.

2021. júl. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A motor az egyik legjobb, a DSG sem vészes, és amúgy annyiból gatyába lehet rázni jó szakival, mint amennyibe kerül a kuplungszett és a kettőstömegű cseréje a kéziváltónál. Ja, és a DSG is műszakilag ugyanolyan váltó, mint a kézi, csak 2 kuplung van rajta, nem 1. Szóval nem kell annyira megijedni tőle.
2021. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ma mondták, hogy ebben a régebbi DSG váltó van, ami bajosabb, ez igaz lenne?
2021. júl. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!