Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs alapjárat a motoron, mi...

Nincs alapjárat a motoron, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy piaggio nrg power-m, tavaly nyáron voltak ilyen próblémái (benzincső törések, illetve megmarta a benzin, karbiban lerakódtak ezek stb.) elvittem szerelőhöz nagyon nem foglalkoztam vele mert mondtam neki még akkor, hogy sietek mert munka van szóval cserélt egy membránt mert már nem zárt rendesen, de mondta vegyek másikat mert az se a legjobb csak éppen elmegy, meg egy szivatót is cseréltem, akkor úgy ahogy jó is lett, de alapjárat már akkor se volt. Később kicseréltem a benzincsövet, meg a membránt is, de azóta alapjárat nincs, ha betekerem a levegő csavarját csontig illetve a gázbovdenen állítok, hogy kicsit húzza úgymond, akkor tartja meg, amúgy nem akkarja megtartani az alapjáratot ráadásul nehezen is indul, hidegen meg magas nagyon az alapjárat! Alapjárati vagy milyen csavarra meg abszolút nem reagál semmit! Mi lehet a baja? Falsot szívna?

2021. júl. 3. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Tehát ha betekerted a levegő csavarját ütközésig, akkor miért is lenne alapjárat, honnan kapjon levegőt? Hideges azért magas az alapjárat, mert valószínüleg autómata szivatós, és hideg indításnál elzárja a levegő útját, majd egy 1 perces járás után visszaáll ez normális.

Írásodból ítélve nem igazán értesz hozzá, egy karburátor beállítás kéne neki. Vagy a súbertűn állítani. Jó szerelés és széles utat!

2021. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, annyira nem értek hozzá, ahogyan írtam a karbi nem reagál az alapjárati csavarra, a síbertűn állítottam, de az se oldotta meg.
2021. júl. 4. 00:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Melyik rovatkába raktad és melyikbe volt? Gyakori hiba, hogy kopik a súbertű és feljebb rakják.
2021. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Feljebb raktam.
2021. júl. 13. 12:38
 5/8 anonim válasza:
Nekem van egy aprilia sr 50 sokat szenvedtem vele sok ember mondta hogy furatni kell a hengert vettem egy ujjat most bejáratós nem volt alapjarat es sokat szenvedtem vele a lényeg hogy mondta egy kolegam hogy vegyek egy ujj benzincsapot kicseréltem és megoldódott a problema
2021. szept. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Benzincsap is lehet?
2021. szept. 13. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a membrán rossz benne. Kitudja.
2021. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy nemrég cseréltem.
2021. okt. 6. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!