Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent ez ? 048 Egyéb...

Mit jelent ez ? 048 Egyéb záradék: A BFK. hat.al.forg.hely. Az adatlap 6 hónapig (2019.02.27.) érvényes

Figyelt kérdés

Találtam egy autót, ami nagyon tetszik, de a műszaki állapotnál ezt a megjegyzést írja, próbáltam utánanézni, de nem nagyon találtam rá választ.


048 Egyéb záradék: A BFK. hat.al.forg.hely. Az adatlap 6 hónapig (2019.02.27.) érvényes


2021. júl. 4. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Linkeld már be.

Ez így értelmezhetetlen.

2021. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2021. júl. 4. 18:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon hülyén fogalmaztam bocs. Az a lényeg, hogy kormányablakban lekérdeztem az autót, és a műszaki állapotára vonatkozó résznél az említett megjegyzést írta. A műszaki normális rajta, 2022.02.27-ig érvényes.
2021. júl. 4. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
igy latatlanba megmondom neked hogy ez egy 300 ezerrol visszatekert nemetbol frissen behozott jobb esetben mar s-es rendszamu csodajargany...
2021. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám... Ez egy 2010-es autó, szerintem a 165000 km teljesen reális lehet, valamint 2018-ban lett behozva.
2021. júl. 5. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak 200-220 ezerrol lett...
2021. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azóta valaki meg tudja mondani, hogy mit is jelent az amit a kérdező szeretne tudni? Nekünk is írja és mi sem tudjuk mit jelent ez.

Aki okoskodna az ne válaszoljon, mert nem érdekel :)

Értelmes kérdésre értelmest választ várunk.

2022. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vas Sándor Tibor válasza:

Általában külföldről behozott autóknál szokott lenni, műszaki adatlap ami az autó honositásához és műszakijához kell:


A műszaki adatlapot akkor állítják ki, ha a forgalomba helyezés előtti vizsgálat eredménye szerint a jármű a közúti közlekedésben való részvételre műszakilag alkalmas. Az adatlap ebben az esetben tartalmazza a forgalomba helyezéshez szükséges adatokat, ezen felül tartalmazza a közlekedésbiztonsági megfelelőség igazolását, valamint a forgalmi engedélybe rögzítésre kerülő következő időszaki vizsgálat időpontját. A műszaki adatlap a kiállítás napjától 90 napig érvényes, tehát ennyi idő alatt kell a forgalmiba a vizsgálat eredményét az okmányirodában bejegyezni.

2023. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!