Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik osztály-t lehet a...

Melyik osztály-t lehet a mercedesből úgymond a legolcsóbban szervizelni, melyik a legmegbízhatóbb? Válaszokat előre köszi.

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 02:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Úgytudom hogy a C osztály de valahogy nem tudok megbarátkozni a lámpa formájával.
2021. júl. 6. 02:12
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem a legújabb és nem a legrégebbi korosztályról van szó, 2000/2006 körüli.
2021. júl. 6. 02:14
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Tudlak sajnálni nagyon, nekem csak egy rossz robogóm van.
2021. júl. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
C-osztállyal nem tudsz megbarátkozni? Akkor mondok valamit. Az A-osztály a legolcsóbban fenntartható. Remélem meg tudsz barátkozni a formájával.
2021. júl. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%
hát nehéz lehet..nem tud megbarátkozni a lámpa formájával? Érdekes, nálam ez a legkevesebb...a kocsi színe fontosabb(és hogy benzines)
2021. júl. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 D. Brasco ***** válasza:
92%
Legolcsóbb meg mercedes szavak egy mondaton belül....meg hogy a lmpa formja....napi bohóc kerdes pipa.....
2021. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem magatokat kéne sajnáltatni hanem a kérdésre válaszolni kulurált módon nem kell toxiknak lenni csak kérdeztem valamit..
2021. júl. 6. 07:58
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Egyik idősebb Mercit sem lesz olcsó szervizelni, ahogy Audit, BMW-t sem.

Ezek új korukban mai áron 10-15+ milliós autók voltak, hiába lehet ma megkapni a töredékéért, akkor sem lesz olcsó a fenntartása. Na persze lehet "okosba", legolcsóbb alkatrészekkel szervizelni, de az hamar nem Mercedes lesz, hanem egy folyamatosan meghibásodó, és amikor jó, akkor is sz@r autó. Jó alkatrész kell bele, az meg nem olcsó.


Egyébként például a 320CDI ezekből egy nagyon jó konstrukció. A 270CDI is, de annak kicsit kulturálatlan a járása, szerintem elvesz a Mercis luxusból. Benzinesek sem kifejezetten rosszak, de a dízelek tényleg átlagon felüliek.

2021. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Nézd meg a taxisok mit használnak, azokkal nem nyúlhatsz mellé.
2021. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2010 körüli B Mercit használtam egy ideig. Maradjunk annyiban, hogy Mercedest nem az olcsó szerviz miatt vesz az ember.
2021. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!