Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003-as Renault Twingo:...

2003-as Renault Twingo: elfelejtettek visszatenni az autókürtöt, ami mostanság derult ki.Egy sima duda beszerélse mennyibe kerul kb?

Figyelt kérdés

Tavasz elejen volt motorcsere önindító javitasa, kb 300ezerel lettem könnyebb. Véletlenúl derült ki miert nem szól a duda?! A draga szereló, akivel anno ossze is vesztem, nem.tette vissza a kürtöt.

Úgyis letagadná, nem is jarok hozzá, máshoz vittem.

Szerintetek mennyi lesz?!Csak a kürt kell, a vezeték jó


2021. júl. 8. 11:10
1 2
 1/15 D. Brasco ***** válasza:
100%
Bontóba adnak egyet egy ezresért,ha nincs szerencséd kettőert.
2021. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

azert jerdezem.mert a szerelo a tobbedik kerdesemre azt mondta 1 10ezresből kijön.

Egyedul vagyok, raadasul NŐ.

Ha 2ezer akkor a tobbi a munkadíj?

2021. júl. 8. 11:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
1 kürt visszarakása 10 ezer? Ez az ország melyik részén van? Megyek oda autószerelőnek :D
2021. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Emlékszem, neked nyekkent meg a motor a twingódban?

Korrekt szerelő lehet, 300-ból már meg is oldotta.

Legközelebb inkább vegyél egy másik autót, és nézegesd sűrűn az olaj/vízszintet.

Ezt a szerelőt meg veresd péppé a barátoddal.

Max 1 ezres egy kürt, jófejségből meg ingyen berakja egy szerelő, mert kb 3 perces meló.

2021. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen en vagyok az a szerencsetlen

Nincs baratom igy kerulok ilyen helyzetbe 😔😔😔😔😔😔😔😔

2021. júl. 8. 14:01
 6/15 A kérdező kommentje:

Tatabanya

Csak káromkodni es bógni tudok

Mi az hogy korrekt volt a motorral?! Nem új motor!

amúgy, rohadtul rondan viselkedett velem es szerintem ő nem tette vissza a dudat.Ez viszont Bicske

Elegem van es ha ujra kezdenem, autoszerelo lennek

2021. júl. 8. 14:12
 7/15 anonim ***** válasza:

2-3000 körül vannak bontott kürtök, 4-5000 körül újat kapsz házhoz:

[link]


Munkadíj, ha esetleg a csatlakozókat is pótolni kell, fél-1 óra.


Számlával akár lehet 10000 is, de egy normális szervízben az ilyen melókat benyelik ügyfél elégedettségként.


Minimális műszaki érzékkel rendelkező ismerősöd van?

2021. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen,az ilyen pitiáner 5 perces melókért én se szoktam pénzt kérni.

A 300 ezres motorcsere se gyenge. Ennyiért komplett twingot lehet venni. Meg nem egy bonyolult autó. Azt a kis motorkát egy nap alatt, ráérősbe' ki lehet cserélni, szervizeléssel együtt.

Ha nem az ország masik végében lennék, felraknám azt a dudát.

Lépj be valami Renaultos Facebook csoportba, hátha segítenek vagy legalább mondanak a környéken egy megbízható szerelőt.

2021. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 krwkco ***** válasza:
100%

Tekints erre a dologra, mint egy lehetőségre, hogy találj egy új, becsületes szerelőt. Rendelj egy bontott kürtöt postán. Nézz körül a környéketeken és keress több szerelőt. Keresd fel őket, mond el az előzményeket és kérdezd meg, hogy mennyiért szerelné be. Próbáld felmérni, hogy milyen ember és mennyire értelmes.

Erre időt kell szánni. De ezt ne úgy tekintsd, hogy egy 5 perces munkát és egy kürtöt akarsz, hanem hogy szerelőt választasz a jövőre.

Ha sikerül találnod egy jót, ki fog fizetődni a rászánt idő.

Fontos, hogy aki nem ért az autókhoz, annak értenie kell az emberekhez.

2021. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Olvastam a kérdést, sajnos Budapest mellett vagyok. De tök ingyen felraknám a kürtöt.
2021. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!