Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai i10/kia picanto...

Hyundai i10/kia picanto nyújtja a legtöbb vezetési élményt kategóriájában? Jó vétel lenne?

Figyelt kérdés

Vezettem énis egy 1.0 benzinest csak néztem, hogy hogy tud ilyen jól menni egy ilyen kis motor. 5-5,5 literes fogyasztás mellett.

[link]


2021. júl. 8. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Fiat Panda/500 biztosan jobb futóművel rendelkezik 2012 óta (kölcsönvették amit a Ford fejlesztett a Ka-hoz), de a Suzuki Ignis még viszonylag erős is. A Smartból és Renault Twingóból is van erősebb motorral szerelt, ráadásul az farmotoros hátsókerékhajtású (még ha nyilván nem is driftelésre van hangolva). Toyota Aygo is kb. hasonló lehet, illetve a Mitsubishi Space Star is, meglepne ha ezeknél lényegesen merevebb volna a karosszériája a Hyundai/KIA-nak.
2021. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Clio 1.6 benzinest néztem még, de annak se volt akkora élmény a vezetése, mint az i10. Igazi kis fürge matchbox. És a fogyasztás fontos lenne. Még új swiftet néztem, mert abba is sima szívó benzines motor van és szintén 5 literrel eljár. Kíváncsi vagyok kipróbálás után lesz e olyan élmény mint hyundai.
2021. júl. 8. 17:01
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
0%
Már ne is haragudj ,de aki ezekben a kis pötschköszörűkben keresi a "vezetési élményt" az nagyon háttal ül a mozinak...vagy eddig max lovaskocsin utazott.....
2021. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de ki kérdezett? Vezetted már, ültél benne? Nem. Szerintem ülj be a dögtelep "prémium" Bmw csodagépjárművedbe és húzz el jó messzire erről az oldalról. Tudod sokan, nem akarnak fizetni üzemanyagra/szerelésre milliókat évente. De persze te megteheted, hisz Bmw, Audi esetleg Mercedes tulaj lehetsz. Egészségedre. Engem nem zavar, téged se zavarjon, hogy más mivel jár és sokallja a lassan 500ft/l üzemanyagárat és dízelezni se szeretne.
2021. júl. 8. 19:27
 5/11 D. Brasco ***** válasza:
0%
Látom átment a lényeg......
2021. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Látom az említett márkák valamelyikével közlekedsz, mert nagy a csend. Neked átment hogy mit gondolnak ezen márkák tulajairól? :D Mondom engem nem zavar, csak rossz lapot húztál. Aki olcsón fenntartható városi kisautót akar az nem fog Hummert venni, hacsak nincs feltűnési viszketegsége vagy egy saját benzinkútja.
2021. júl. 8. 19:44
 7/11 D. Brasco ***** válasza:
0%
Csórókám,hogy jutottál el a vezetési élménytől odáig,hogy nekem milyen autóm van,meg hogy már meg az egész a szervizkoltségre/fogyasztásra/egyeb fentartási költségre van kihegyezve?!Tudod finggal nem lehet piros tojást festni.....szóval nem tudom miert a jelenleg kapható legolcsóbb,legpuritánabb autók között keresed a "vezetési élményt"....ezek közlekedő edények.Elvisz A-ból B-be azt jónapot.Ennyit tudnak.És nincs is ezzel baj,meg azzal sem hogy te ilyet akarsz venni,csak akkor legalább azzal legyel mar tisztában,hogy ezek a kocsik mire valók.Ezt a hisztit meg nyugodtan befejezheted.....ritka gyerekes és primitív......
2021. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
"Lovaskocsin utazott" ezt te írtad, ki a gyerekes ki kezdte sértegetni a másikat? Élvezd a kocsid, biztos csodás állapotú 25 éves német prémium aminek semmije se lóg és termeli a benzint, egészségedre. De tudod akinek majma van legyen banánja is. Csak nehogy a végén te légy csórika a majmod miatt. :D
2021. júl. 8. 20:13
 9/11 D. Brasco ***** válasza:
0%
Tudom ,hogy a magadfajta csóró 6. Emeleti panelprolinak hihetetlen,ha valakinek nincsenek anyagi gondjai,de hát ez ilyen........közös költséget befizetted már?!Inkább azzal legyél elfoglalva a helyett hogy keménykedsz itt!
2021. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az Aygo jobban tetszett, mint az i10. Mindkettőt bérautóként vezettem 1.0 motorral, hegyen völgyön, szerpentinen. Szerintem van benne élmény faktor. Persze nem "nyomatékos" a motor, pörgetni kell mint a disznó, de ha tudsz vezetni, akkor ez megoldható.
2021. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!