Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy aud a4 kombi...

Kings56 kérdése:

Első autónak egy aud a4 kombi nagy vagy még határeset?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha kell ekkora hely akkor kell és nincs értelme a kérdésnek.
2021. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Mi lenne nagy ennél az autónál?
2021. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nincs rá semmilyen szabályozás, h mekkora autót lehet venni első autónak. Se másodiknak, se akárhányadiknak. Szal ha neked megfelel vedd meg. Annyira nem nagy egyébként.
2021. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem alapvetően onnan kell megközelíteni, hogy akkor kocsit kell venni, ami éppen elegendő az átlagos használat melletti igényekre. Ha neked kell egy ekkora méretű autó raktere, akkor olyat kell venni. Ha csak azért kell mert kicsi és puha a kuki, akkor felesleges
2021. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyeltalan nincs szuksegem a rakhelyre egyszeruen tetszik is kesz ,de ennyi erovel 1 smartot is vehetnek ha a nekem szukseges rakhelyet neznem.

4 egyszeruen nem ertem ,hogy mi koze van egymasnak egy atlagos kombi es a penis sizenak?!

2021. júl. 10. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Jójó, de ha tetszik, akkor mi a kérdés? B jogsival vezethető, ennyi.
2021. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!