Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jégkár - 6-8 kisebb horpadást...

Jégkár - 6-8 kisebb horpadást számoltam, kb. 2 olyan, amit 1m-nél messzebbről is észrevenni. Hosszabb távon lehet valami baja, ha nem csináltatom meg ? (8 éves az autó).

Figyelt kérdés
Amikor hallottam, hogy kopog kiszaladtam és rádobtam egy szőnyeget, de sajnos nem mindenhol takart meg lehet hogy már előtte is kapott. Pont úgy jött ki, hogy 1 van a motorháztetőn, 1 a csomagtartón és 4-5 a tetőn.

2021. júl. 10. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a fényezés nem sérült, csak behorpadt. Baja csak annyi, hogy csúnya és majd későbbi eladásnál kevesebbet ér.
2021. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor te még jobban jártál, nekem tele van az egész kocsi és betörte a szélvédőt. Elvileg van a javításra egy módszer, kicsit körülményes, de javítható akár házilag is, youtubeon nézelődj. A szélvédőm meg cserés. Baja nem lesz tőle, csak kevesebbért lehet így eladni és kevesebb lesz a keresettség rá az is biztos.
2021. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jégkar javito ha szeretned javitani fenyezes nelkul. Baja nem lesz tole, csak esztetika. Otthon pedig ne probalkozz mert nem hiaba vannak tanfolyamok es szazezres eszkozok hozza. Ez is egy kulon szakma.
2021. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aki csináltatott fényezés nélküli javítást ("kihúzatást"), mennyi sérülés volt, és mennyiért csinálták meg ? Felhívtam most reggel pár helyet, de mindenhol azt mondták sorban állnak az autók, keressem őket 2-3 hét múlva, és árat csak az autó mellett.

Letakarítottam, szárazra töröltem, pontosan 10db kis horpadás van, 2-t jól látni, a többit csak ha alaposan megnézi az ember.

2021. júl. 12. 09:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a lampaval talalnak tobbet is. Nagyjabol 2-3 ezer ft/ db persze merettol fugg.
2021. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!