Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan értékelnéd a vezetési...

Hogyan értékelnéd a vezetési képességeid? Szerinted jó vezető/sofőr vagy?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nagyon jó, 8/10-nek értékelném magamat :)
2021. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vannak helyzetek, amikben nem valószínű, hogy a legjobbat nyújtom, de nagy általánosságban jól vezetek. Tartom a forgalom ritmusát, nem vet szét az ideg minden baromság miatt, normális követési távolságot tartok, nem kezdek bele őrült előzésekbe, stb. Biztos, hogy nem vagyok tökéletes, de az itthoni átlagot bőven túlteszem.
2021. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Stresszelek, a reakcióidőm szörnyű, és a rossz térlátásom miatt kifejezetten rosszul parkolok. Nem is tudom, hogy kaptam jogsit, mindenesetre évek óta nem vezetek. Jobb ez így mindenkinek.
2021. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Úgy gondolom, hogy jól közlekedek. Vezetési technikában biztosan vannak jobbak.
2021. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Jók a reflexeim, sok pályanapon / vezetéstechnikai tréningen jártam, de a legfontosabb: még erős autóban ülve sem vállalok kockázatos manővereket, és mindig figyelek a környezetemre.

Általában az emberek (főleg férfiak) azt gondolják hogy jól vezetnek, én is, de az utasaim is legtöbbször dícsérik a vezetési tudásom.

2021. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Tudatában annak hogy más sofőrökkel néha kergetjük egymást ha nincs előttünk senki, így muszáj jól vezetnem hogy ne a járdán kössek ki.

Ami inkább az óvatosságot indokolná, az a siralmas helyzetű út minősége országos szinten.

2021. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
#6 ja és hozzá magas adó. Legjobb párosítás. Elveszik a pénzünket, cserébe nem kapunk semmit. Éljen MO.
2021. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#5: az jutott hirtelen eszembe, hogy aki mondjuk egy rally versenyt meg akar nyerni, annak pont hogy be kell vállalni akár halálos manővereket is, és teljesen tudatában van az egész súlyának hiszen nem váratlanul érik a dolgok őket. Most akkor ők rossz sofőrök lennének? Érted az ellentmondást :D De akkor úgy kérdezem, ha sose feszegeted a határaidat, akkor hogyan érhető el fejlődés? Nem veled akarok vitatkozni, csak egy érdekes gondolat volt :)
2021. júl. 10. 23:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8: vezetéstechnikai pályán. Ott ha túlléped a határod, nem lesz baj. Tudsz tanulni belőle.
2021. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igen. Még a jogosítvány megszerzése előtt is meg tudtam oldani pepecselős, szűk manővereket (nem fértünk el egymás mellett, ezért félre kellett állnom, majd mikor beért mellém a szembejövő, elindulni, mindezt a vízparton, 30-40 centire a víztől), leginkább ez az én műfajom. Az egyenes, esemény mentes út nem túl izgalmas, ott bárki tud vezetni. Már ha nem egy dugóban ül. :)
2021. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!