Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szalonautó vásárlásakor...

Szalonautó vásárlásakor tartozék az elakadásjelző háromszög és elsősegély csomag vagy nekem kell megvenni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan neked kell megvenni, de gyakorlatilag nem nagyon tudok olyan sóher autókereskedésről, aki ne tüntette volna fel úgy, hogy nem ajándékba adja neked. De a gyárban nem raknak egyiket sem az autóba, tehát ez hivatalosan utólagos tartozék, nem gyári felszereltség.
2021. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozék.
2021. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tartozék, de nem is nagy összeg, háromszöget bontóban, csomagot, meg tesco-ban mikor akciós (a kék dobozosat,ide haza azt használom ha valami van egész jó)
2021. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Egy szalonautónál (nagyon alaphangon 3 millió) komolyan ez a 3-5 ezres kiadás egyáltalán felmerült benned?
2021. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vettem nemrég új autót, adták hozzá a ezt a csomagot is, mint kötelező felszerelés. Enélkül nem mehetsz ki a forgalomba amúgy sem. Bele van kalkulálva az árba.
2021. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4. nem tudom milyen kocsit lehet kapni 3 millióért. Talán kapsz egy 20 éves bömöst amit tankolhatsz 3-5 ezerért.
2021. júl. 13. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen lenéző, kérdező. 3-4 millióért kapsz már új autót. Daciát és Suzukit, alapmodelleket persze, de új, nem 20 éves.
2021. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6: Nem azt írtam hogy kereken 3 millió, azt írtam hogy "nagyon alaphangon 3 millió". Tudod ezt értelemzni? Egyébként 3-4 millió között rengeteg normális autót lehet kapni. Dacia, Corsa, persze nem luxus autók, de tökéletesen elátják a feladatukat.

Mi az hogy TALÁN 20 éves bömöst kapok ennyiért? Gondolkodsz te néha, mielőtt írsz? Megnéztem a hahut, 143 kereken 20 éves bmw ban eladó, ebből 3!!! darab ami 3 milliónál dárgább. Akkor mi az hogy TALÁN azt kapok ennyiért????

2021. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!