Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van tipus hiba?

Van tipus hiba?

Figyelt kérdés
2006Audi 1.9 pdtdi 116le BRB motorkód. Van valami hibája, érdemes megvenni? Én ugy hallottam pd ből csak a 131 lovas jó.. Szerintetek?

2021. júl. 13. 09:28
 1/7 Ismeretlen600 válasza:
0%
Hát figyelj pdtdi motorok nem rosszak pláne az 1.9 de nagyon oda kell figyelni mert a PD elemek nagyon drágák.
2021. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó autó, nincs számottevő típushibája, de ettől függetlenül nem éri meg ilyet venni most már csak azért sem, mert ha csak ilyen régire futja, akkor olcsóbb kategóriában érdemesebb nézelődni inkább (már nem sértésből persze)
2021. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismerőstöl venném, első tulajostol, nála semmi probléma nem volt, de azért rákérdezek itt ott
2021. júl. 13. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Az 1.9 PD-k általánosan jók. Nem igazán függ motorkódtól.

De ilyen öreg, sokat futott autóknál nagyot nyom az előélet

2021. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

#4

Ezt mondd a bxe-nek te pd mániás pancser.

2021. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

BXE: "Fórumok tele vannak a hajtórúdcsavar-szakadásos, csapágy-megragadásos esetekkel, de igazán nem tudja senki, hogy a tyúk vagy a tojás volt-e először. Általában 150 és 240 ezer km között bekövetkezik, én a 266 ezerrel sokáig bírtam. Volkswagen nem foglalkozik vele, öreg autók már ezek."


[link]

2021. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Idézd a másik felét is ugyannak a cikknek, ahol elismeri a szerző, hogy megbízhatatlan forrásokból dolgozik és a felsorolt estek fele is minium másodkézből van. "Nem szeretem az internetes fórumokat. A legnagyobb bajuk az, hogy az információ nem lektorált, mint például egy nyomtatott könyvben, ezért aztán mindenki megmondhatja a tutit, ám nehéz és hosszadalmas kiválogatni az ocsúból a búzát. Itt egyrészt mindenki autóversenyző és űrhajós, másrészt pedig tudja, hogy mit kell elcsavarni, hogy fele annyit fogyasszon és ezzel egyidejűleg dupla annyi lóerős legyen az autó."


Pancserkém...


Nem vagyok PD mániás, volt adagolós TDI-m, van CR, de végigzongoráztam a VAG féle dízel palettát nem egyszer. Meg kellene végre barátkozni a gondolattal, hogy a legnagyobb valószínűséggel ebben a kategóriában egy VAG dízellel jár legjobban az ember. A részletek, előélet nélküli megbízhatatlan forrásból származó információkat fenntartásokkal kell kezelni továbbra is. Ha elkezdenéd túrni a netet ugyanennyi OM606 motorhibáról találnál fórumbejegyzést.

2021. júl. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!