Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jégkár javítást vigyem el...

Jégkár javítást vigyem el megcsináltatni vagy inkább vegyek hozzá karosszéria elemeket bontott autóról?

Figyelt kérdés
Melyik érné meg jobban anyagilag?

#autó #karosszéria #jégkár #bontott karosszéria elemek #jégkár javítás
2021. júl. 13. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Igen.
2021. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krwkco ***** válasza:
100%

Ha a motorháztetőn, sárvédőkön sok horpadás van, akkor a legjobb megoldás, ha bontóban azonos színű elemet veszel. A tetővel szerintem ez nem járható út, mert azt nem lehet úgy felhegeszteni, hogy megmaradjon a szilárdsága.

Ha csak néhány horpadás van és nem a merevítéseknél akkor szóba jöhet a festés nélküli horpadásjavítás: kihúzás, kinyomkodás.

2021. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Először arra gondoltam én is hogy amit lehet kicserélek, a többit meg javíttatom. Csak kíváncsi voltam hogy akkor már az egészet lenne-e érdemes megjavíttatni vagy csak azokat az elemeket amit nem lehet cserélni.
2021. júl. 13. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen kihúzást kb 10 ezer/darabért csinálnak. Nekünk konkrétan mondta a horpadásjavítós csávó miután elverte a jég a kocsit, hogy használjuk inkább így aztán menjen a bontóba. 800 ezret ért az autó mielőtt elverte a jég. Volt rajta vagy 80 darab benyomódás.
2021. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!