Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel erdemes optikailag...

Mivel erdemes optikailag tuningolni egy robogot?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem hogy egy robogot mivel erdemes optikailag tuningolni hogy szep legyen? Kizarolag optikara ertem, es megkerlek benneteke mellozetek a beszolasokat...mindenki velemenyet varom..s legfokeppen aki mar csinalt ilyet..:)

A robogo: Piaggio Typhoon


2010. aug. 27. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Kalapáccsal.
2010. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fesd le valami jó színre. Rakj rá neont (de csak a haverok előtt villogj vele a parkolóban mert büntetnek ha menet közben használod).

Tuning lámpát rakj ahova csak lehet.

2010. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

[link]


FTW!!

2010. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolso te valoszinuleg b.zi vagy es most rakjak a valagadat es azert linkeltel hujeseget v mi van?
2010. aug. 27. 17:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Masodiknak peidg koszonom, azt hogy erted h tuninglapmat ahova csak lehet?
2010. aug. 27. 17:58
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
kromofággal kend le. vagy acélbetétes ;) Jeee
2010. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Egy kávédarálót azzal tudnál tuningolni, ha veszel egy nyelvtan könyvet és felragasztod a kormányra, hogy menet közben tanulhass. Szeretem nézni, amikor egy 14 éves kölyök patog, mert leszólták a biciklist megszégyenítő kávédaráló recsegőjét :)
2010. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A dugattyú visszahúzó rugót, és a Dugattyú visszanyomó rugót is cseréld erősebbre, és így nagyobb lesz a kompresszió, többet fog pörögni,még a csapágyaknak is jót tesz.

De ha ez nem jönne be, akkor a kalapácsot és a kromofágot javaslom, ahogyan ezt előttem is tették.

2010. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolso mennyira bango vagy milen rugorol beszelsz?AMugy levagytok pontozva ertelmesek...sok bango tudom is mind fekek(cigok) vagytok s irigykedtek te pedig aki irta h kavedaralo eletedben 1er lattal robogot s akkor is tvben mikor nagyanyad megengedte h nezzed me lesz0ptad nagyapadat!
2010. aug. 27. 21:13
 10/11 anonim ***** válasza:

jó isten xD ez a szöveg...


Kétlem h irígy lennék mert 125ös endurom van amit nem emlegetek egy lapon a te kis rotyogóddal mert nem egy súlycsoportba tartoznak. . .

2010. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!