Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok....

Autóvásárlás előtt állok. Kinézetre nagyon hasonló 2010es Opel INSIGNIA és Mazda 6 közül melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
0pel
2021. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a Mazda akkor megbízhatóbb mint az INSIGNIA?
2021. júl. 17. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Mazda 6 egyértelmű. Insignia dög nehéz, a szívó benzines motorral gyenge, turbósat te ne akarj. Dízele se vmi megbízható. Nekünk mazda 6 van és egyszerűen fantasztikus autó. Mintha a testem része lenne az autó, olyan kezes. Erősen ajánlott!
2021. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát szar motorok, vagy rohadó kasztni, nehéz választás
2021. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kinézetre nagyon hasonlók?


Akkor nézesd meg olyannal, aki ért is hozzá!

Aztán ő majd segíteni fog a döntésnél is.


Saját preferenciám: megnézetném a Mazda6-ost, hogy nem rozsdásodik-e. Meg egyéb komolyabb hibát nem talál-e. Ha nem, akkor a másikat meg se nézetném. De ez én vagyok, egykori Mazda-tulajdonosként.


De ha mindegyikben talál a szakember komolyabb problémát, nem kötelező egyiket sem megvenned. Nézegess tovább, amíg megfelelőt találsz.

2021. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A 2010esről azt hallottam, hogy már nem a rohadós széria. Vagy akkor ez sem igaz?
2021. júl. 17. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazad van.

Ezzel együtt szakember átnézése nélkül ne vegyél autót.

Ha nincs olyan ismerős, aki elmenne veled megnézni, akkor elviheted szakműhelybe, de van már arra is vállalkozó, aki odamegy, egy óra alatt átnézi, és egy csomó dolgot észrevesz rajta, amit laikus nem. Ő se tévedhetetlen, pláne ha nem szakműhelyben vizsgálódik, de sokkal-sokkal többet észrevesz, mint egy laikus.

A rozsdára voltaképpen minden tízéves autónál figyelni kell.

És vannak más olyan hibák is, amikkel nem jó megvenni egy autót.

2021. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól hallottad, a második generációs 6-os már egyáltalán nem rohad. 2.0-2.5 benzin, a világból kivisz.


Ismert előélet, és nézesd át szakemberrel! Ha minden oké, semmi gondod nem lesz vele.

2021. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!