Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől merült le az új akkumlàtor?

Mitől merült le az új akkumlàtor?

Figyelt kérdés
Nem volt hasznàlna igaz egy hónapig,de annyira lemerült hogy az ajtók sem nyilnak ki. Màjus környèkèn volt akksi cserèm,akkor az az akksi bírta èvekig,de a hidegbe meg adta magàt,ès utàna volt csere.
2021. júl. 18. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hagytál rajta semmilyen fogyasztót? Ha nem akkor rossz akkumulátort vettél
2021. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Vagy rajta felejtettél egy fogyasztót ami teljesen leszívta, vagy kifogtál egy hibás darabot mert előfordulhat az ilyen. De lehet az is hogy az autódba egy relé megszorult és az merítette így le az akkumulátorodat. 1 hónapig nem volt használva így simán leszívhatta ennyire akár a riasztó is ha be volt kapcsolva, bár ez inkább az utángyártott univerzális riasztókra jellemző.

De én elsősorban inkább akku hibára tippelek, ehet kifogtál egy rosszat, garancia kell hogy legyen rá, vidd vissza oda ahol vetted mondd azt hogy lemerült mérjék le hogy jó-e egyáltalán vagy tényleg van baja, ha nem akkor autóddal együtt terheléssel meg anélkül hogy eszik-e valamit egyáltalán ha be van zárva meg minden. Keressék meg a hibát.

2021. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem tescoban vagy auchanban vetted hanem egy rendes akkukal foglalkozó boltba/cégnél.


Van rá 1 év garid, vidd vissza és ott megtudják mérni, hogy jó-e az akksi vagy nem.

2021. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkumlàtor boltban vettem. A riasztót honnan tudom,hogy be van-e kapcsolva ? Bocsànat,nő vagyok ès nagyon bestesszeltem a dologtól.
2021. júl. 18. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Mekkora akksi? Vagyis hány amperórás? olyat kellene rajta keresned, hogy pl 45Ah vagy 56Ah vagy 72Ah stb... (Ha nem tudnád esetleg, hogy mit kell keresned)

Illetve milyen márka?


Ha bezárod az autót akkor valószínűleg a riasztó is élesedik, de azoknak olyan minimális a fogyasztásuk, hogy még egy ezer éves gagyi akksit is sokára szív le.

2021. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

56Ah -Bosch.

A lampak biztos le voltak kapcsolva, semmi nem szolt ,nem villogott amikor lezartam.

2021. júl. 18. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Fel kell tölteni vagy be kell bikázni, nem kell ezen megijedni ennyire
2021. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fel kellene tölteni, aztán ha újra lemerül akkor ott valami töltésprobléma lehet az autónál.
2021. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!