Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud küldeni egy kapcsol...

Valaki tud küldeni egy kapcsolási rajzot erről?

Figyelt kérdés
Van egy Bangma 2t motorom, szétszedtem az elektronikát, mert nem volt szikra, és össze vissza volt kötve alapon, mikor megnéztem egyáltalán nem volt jó helyre kötve semmi (ezt onnan tudom hogy megnéztem a lábas cdi kapcsolási rajzát, mert arról találtam és nem oda volt kötve aminek ott kellett volna lennie) Van egy kbpc5002 (egyenirányító híd/graetz kocka), egy index relé, egy 4+2 érintkezős lábas cdi, egy feszültség szabályzó (ami a keeway matrix hurricane motowellhez is kell) egy kill switch, egy pick up, a gyújtó tekercs, a gyertya pipa cdi-je, kormány kapcsolók, lámpák, egy 12v-os akku, és úgy ennyi. A gyújtótekercsből a pickup kábelén kívűl 3 kábel van, egy vastag piros vékony fehér csíkkal, egy fehér és egy sárga. Tehát nagyon kérlek titeket rajzoljatok vagy küldjetek linket egy ilyen kapcsolási rajzról mert sehol nem találok. A válaszokat, linkeket, képeket előre is köszönöm!

#elektronika #szikra #kapcsolási rajz #35cm3 #Bangma 2t #Robbanómotoros bicikli
2021. júl. 18. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

"(ezt onnan tudom hogy megnéztem a lábas cdi kapcsolási rajzát, mert arról találtam és nem oda volt kötve aminek ott kellett volna lennie)"

A többi részt, hadd ne is részletezzem.

A kérdés alapján, te vagy olyan profi, hogy nincs szükséged holmi kapcsolási rajzra.

Persze, meg mutathatod valakinek, aki ért hozzá, de ez hülyeség lenne.

2021. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, kedves kommentelő, nem vagyok profi, de azért annyi eszem van hogy megnézzem a Bangma 2t alkatrészeit és megnézzem az alkatrész kapcsolási rajzát, és szerintem nincs abban semmi hogy ahova a kill swich van beírva oda nem a gyújtótekercset kéne kötni. Szerintem ez érthető, de elfelejtettem hogy 2021 van és a legtöbb embernek gondot okoz egy mondat elemzése. Tehát ha nem tudsz a kérdésemre választ adni akkor ne kommentálj, válasz adót keresek, remélem ez világos.
2021. júl. 18. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem találsz hozzáértő embert, igazából nem is nagyon értem a fogalmazásod, de googleba tudsz keresni kapcsolási rajzot, ha szerencséd van. [link]
2021. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! Mondjuk nem értem mi a baj a fogalmazásommal. Egyszerű dolog egyébként. Szétszedtem, mert nem volt jó. meg van mindene, egy kapcsolási rajz híján semmi sem hiányzik. A kapcsolási rajz kell, mert csak a lábas Cdi-nek a kapcsolási rajzát találtam, ami használható. Az egyenirányító hídnál ír valami toroidot, na azt nem tudom micsoda,vagyis azt tudom hogy valamiféle dióda szerűség, de nem tudom mi köze a motoromhoz. meg a negatív, pozitív pólust sem tudom hova kéne kötni, aztán ott van a feszültség szabályzó, na ott a földelésnél leragadtam, mert azt sem vágom. Nem is értem az 1.-es válaszolót, attól még hogy tudom hogy mi a neve az alkatrészeimnek attól még nem leszek "profi", csak szeretek utána nézni a dolgoknak.
2021. júl. 19. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!