Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A használt autók ára mikor...

A használt autók ára mikor fog visszaesni, illetve az üzemanyag ára?

Figyelt kérdés

Várható-e csökkenés, ha igen, kb. mennyi idő lehet, illetve az üzemanyag ára lesz még valaha is 400 Ft vagy alatta...?


13-15+ éves DÍZELES (!) autókért (is) jó 20%-al többet kérnek el most mint pár hónapja, vagy mondjuk múlt éven...


2021. júl. 20. 08:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ilyen nem lesz. A jelenlegi rendszer módszeres szétverése folyik.
2021. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Üzemanyagok ára folyamatosan ingadozik, ott akár csökkenés is lehet, de a használt autók árában nem várok változást (max. ahogy öregszik az autó, úgy lesz egyre olcsóbb).
2021. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#1 Ez alatt mit értesz?
2021. júl. 20. 08:35
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

1 vagyok. Ez túlmutat az autós témán, de ha megfigyeled, mindenhol tolják az elektromosat, co2 adót vezetnek be (persze csak annyit, hogy többet fizessen a paraszt, de azért ne szálljon ki azbautóból), mindenhol megy a downsizeing, grönland leállította a fúrásokat (vagy csak akarja?).


Hirtelen rájöttek, hogy milyen “fontos” a környezetvédelem. Szerintem akkor lesz olcsó az autó, ha már annyira egekben lesznek az adók és üzemanyagárak, hogy mindenki szabadulna tőle.

2021. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 Nem fognak szerintem szabadulni, egyre több van az utakon, de úgy látom rengeteg pár éves vagy max. 10 éves szaladgál már, főleg városközelben, ahogy haladunk "vidék" felé, úgy romlik a járműpark állapota és átlagkora.
2021. júl. 20. 09:03
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Akkor fog leesni a jelenlegi használt autók ára, amikor jogszabályiúton el lesznek lehetetlenítve, egyre több helyről lesznek kitiltva az Euro3, majd Euro4 járművek is, ezzel és az üzemanyagok árával mindegy kikényszerítve az elektromos járművekre váltást.
2021. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%
Így igaz 6-os, csak az értelmét nem látom. Máshol füstöl. De füstöl! Vagy hasad a mag. De nincs annyi megújuló, ami elég lenne.
2021. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
7: A maghasadással viszont semmi gond nincs.
2021. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Pedig a környékünkön igencsak tünetnek ellene, mert itt ássák el.
2021. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#6 Arra várhatunk még pártíz évet... szóval marad minden a mostani állapotában. Rendben.


Amíg egy elérhető árú (lásd, kb. 3-3.5 millió) elektromos autó nem tud csak kb. 100 km-t, azt is csak nyáron addig nem tudom ki fogja őket venni, városba jó, de azon kívül sok értelme nincs.

2021. júl. 20. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!