Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vásárláskor...

Használt autó vásárláskor akkor is muszáj vezérléscsere, ha láncos és 120 000 km t futott csak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak láncos autók, ahol 120e környékén kezd esedékessé válni avagy szükség szerint.

Mondják, hogy majd meghallod, ha kell.

2021. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az már több mint tíz éves akkor időszerű lesz szerintem... Mert nem mindegy hogy és mennyi idő alatt kapta az ívet a vezérlés. Sok hideg városi járat vagy több nagyobb út rövidebb idő alatt...
2021. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden, jó lenne tudni a pontos motort és autót... van ahol esedékes, van ahol nem. Sőt van ahol sosem igazából, pl a régi vasblokkos BMW-ken főleg ha benzines.
2021. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
en a mai autokat mar alapbol ugy szamolom hogy 120-150 ezer es lanccsere, szijasnal 60-80. Nem mellesleg akarmit mondhat az elozo tulaj, en hasznalt auto vetelekor mindig csereltetek vezerlest, olajakat. Neha eleg zsebbenyulos, pl a hatul lancos motoroknal, de meg mindig olcsobb mint egy uj motor, mert nem mindig fog csorogni mielott elszakad, es nem minden autoban van erzekelo ami elore szol
2021. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D. Brasco ***** válasza:
53%

Szerintem egyszerűen csak told be az első bontóba ezt a C4-est....


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

2021. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krwkco ***** válasza:

"muszáj vezérléscsere, ha láncos és 120 000 km t futott csak?"

Szerintem keress egy Citroen C4 fórumot. Ott hasznosabb válaszokat kapsz. Valódi tapasztalatok alapján.

2021. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!