Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen touareg vételében...

Volkswagen touareg vételében gondolkozok tudnátok írni róla pár tudnivalót fogyasztás szervíz stb?

Figyelt kérdés
3.0 v6ban gondolkozok azt hallottam az a legmegbízhatóbb motor a választékból 2002-2006ig gondolkozok

2021. júl. 22. 00:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha ez a kérdés megfogalmazódott benned, akkor az a traktor nagyon nem neked való.
2021. júl. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Először a biztosítást és adót nézd meg és rögtön elmegy a kedved a tőle ha meg látod a fizetni valót.
2021. júl. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogyasztás? Sok.

Szerviz? Még több.


A Touareg egy olyan autó, ami már 8-10 évesen sem arról volt híres, hogy megbízhatóan működik. Arról meg végképp nem, hogy olcsó. Ellenben k.drága.


Mondok neked egy egyszerű történetet. Van nekem egy ismerősöm, aki szívsebész, svájcban dolgozik, képzelheted, hogy mennyit keres.

Vett az új A6 Allroad mellé egy ilyen Touareget pont ezzel a motorral, csak mert anno tetszett neki amikor új volt. Olyan állapotot vett ami nagyon ritka, gyakorlatilag hibátlan volt az autó.

Fél év után eladta, a fenntartását bár ő tudta finanszírozni, egyszerűen még neki sem érte meg. Pedig nagyon szerette.

Szerintem ilyen autót csak az vegyen, aki mazochista.

2021. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Lol. Ha van pénzed majomra, legyen banánra is. Amúgy a Tuareg egy igazi betegágy, akkor vegyél ha vannak felesleges millióid a szervízelésére.
2021. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Betegágy, a Touareg... Nagyon vágjátok a témát ti is.

Kerdező, nagyon jó az első generációs Touareg, rendkivül masszív kontrukció, mindent is elbír. A 3.0 TDI motorral ajánlatos.

2021. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 lehet hogy jó motorok, ameddig nem lépik át a 100.000 km-t, aztán jönnek a problémák, amiknek a javítása borzalmasan költséges. Kicsit olvass utána. De sok sikert a kérdezőnek egy keveset futott, és tényleg karbantartott Tuareget találni :D
2021. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5, szerintem meg te nem vagy tisztában a témával. A Touareg, ahogy a Phaeton is, nagyjából addig volt masszív, ameddig le nem telt a garancia.

Mivel tele vannak pakolva mindenféle elektronikával - és akkoriban ez még nem volt egy általános, kiforrott dolog -, nagyon gyakran jönnek elő ezeknél kisebb-nagyobb, főleg elektronikai problémák, amiket orvosolni nem olcsó. A motor maga tényleg egy jó konstrukció, a legjobb amivel lehet ezt az autót venni, de az csak a motor.


Ha a te "kimegyavilágbó'" kommented miatt vesz az ember egyet, és tönkremegy, akkor a te lelkeden száradjon. Ez az autó nagyon nem az a kategória, amit ajánlani lehet bárkinek is.

2021. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Itt az egésszel annyi a gond, hogy én nem (csak) olvastam a Touaregről, hanem volt is első generációs Touaregem, ráadásul 5.0 TDI motorral, ez az internet szerint a sátántól is veszélyesebb kombó. Úgyhogy ismerem kicsit a Touareget ;) Amúgy a neten bármilyen, de bármilyen autóról ezernyi típushibákat találsz, még a Toyotákról is...
2021. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Neked volt egy Touareged, én meg Volkswagen szervizben dolgoztam majdnem 5 évig. Szerintem az én tapasztalatom kicsit többet ér. :) (#7 vagyok)
2021. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nahát, VW szervízben Volkswageneket kellett szerelni? Elképesztő.
2021. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!