Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogósok,Motorosok,mi lehet...

Robogósok,Motorosok,mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hozzám került egy robogó, az a klasszikus kínai robogó. Esztétikailag sok hibával. Gondoltam, hogy szét szedem, és még javítsuk az idomokat. Csupaszon volt az eleje, és a hátulja. Úgy volt, hogy nem lesz eső, aztán hajnali 1 óra körül keményen esett. Ma 11:00 körül meg nem indult a motor. Aksi nincsen benne, de valami beázhatott. Jó párszor próbáltam berúgni. Apám azt mondja, hogy toljam meg és be kell indulnia. Oké estefelé betolom, de ha csak nem fog indulni mi lehet a hiba? A válaszokat előre is köszönöm szépen.

2021. júl. 22. 15:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lényegében két napja történt amikor a híradóban is volt, hogy nagy eső volt Debrecenben.
2021. júl. 22. 15:03
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
robogót nem fogsz tudni betolni.
2021. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2 hozzászóló igazad van.Most próbáltam betolni,olyan volt mintha bicikli tolnék. :-(
2021. júl. 22. 18:52
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

De mégis, hogy próbáltad, mit csináltál? :D


Szerintem illik tudni, hogy robogókat szerkezetükből kifolyólag nem lehet betolni.

2021. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4 es nekem mindig simsonom volt.
2021. júl. 22. 19:18
 6/17 A kérdező kommentje:
Most este próbálgattam,ha meg benzineztem a gyertyát,és úgy csavartam be,akkor beindult kb 1-2 másodpercre.Szóval valamiért nem kap üzemanyagot a gyertya.
2021. júl. 22. 20:51
 7/17 A kérdező kommentje:
Itt a kérdések közt olvastam olyat,hogy kiszáradt volna a karburátor...Azért mert állt 3 napig.De olvastam a membrános csapról is,hogy az is átszakadhat,ezt kizárnám,hiszen alig mentem vele 500 métert.Ennek külön lenne az olaljása,de az előző tulaj kikötötte.Azt mondta 1-a 4-arányba kell benzint tenni bele.A sebességmérőnél van egy fuel,az rugrosáskor pirosan be be villan.Lehet,hogy le kellene szerelnem a karbit,és totál kitakarytani ?
2021. júl. 22. 20:57
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos magam vagyok a javitásra,apám 70éves el szeretnék valahova járni dolgozni,ezért kellene a motor.Nem akarom,hogy apám nyugdijából éljünk ketten.
2021. júl. 22. 21:00
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem inkább 1:40? Ha 1:4-et tettél bele akkor azért nem indul. 1:40 a helyes arány.


Az, hogy 3 napig állt nem kellene, hogy bajt okozzon, ennyit simán bírnia kell, ha előtte járt rendesen. Nekem ha 3 hétig áll, akkor szokott vacakolni.


Lehet alalnak tűnik, de benzin van benne? Velem már előfordult, hogy majdnem csont száraz tankkal próbáltam elindulni, mert elfelejtettem, hogy kifogyott.



A fuel lámpa szerintem nem baj ha ég indításkor, nekem is minden kigyullad amikor indítom.


A gyertya milyen színű volt? Feketés, barna, fém színű vagy milyen?

2021. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló.Igen elírtam a keverék arány,úgy van ahogyan írtad.Apám keverte be a benzint úgy ahogyan kell.Tele van tankolva,a gyertya színe feketés,de azt is megáztattam benzinben,le is jött róla az a fekete réteg.
2021. júl. 23. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!