Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómentés hogy működik?

Autómentés hogy működik?

Figyelt kérdés

Szóval van egy VW Golf 6 2.0 tdi autóm, amivel kimentem a kerthez, ami hegyen van. Fel is jutottam, de lejönni nem sikerült, így gyalog jöttem le. Ha most felhívom az autómentőt, ők feltudnak menni a hegyre, és le is tudják hozni épségben? Nem akarom kint hagyni éjszakár, mert sok fura alak jár a hegyen, aztán már volt olyan, hogy a szomszéd autójának az ablakát bedobták kővel.

Tehát az autómentő ma kimegy, és le is tudja hozni?


2021. júl. 22. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van 0-24 autómentő. Milyen terep? Van terepjárós is.
2021. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel és majd mond valamit.
2021. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 földút kisebb-nagyobb gödrökkel+kevés sár


Akiket ismerek, nem tudják vállalni.

Pedig valamit muszály csinálni, mert elég nyugtalan vagyok nem nagyon szeretem magára hagyni, azon is gondolkoztam, hogy kimegyek motorral, és kint alszok.

2021. júl. 22. 21:33
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom, mi baja lehet, felfelé felment, lefelé meg véletlenül belementem egy gödörbe, és azóta olyan, mintha fékezne a bal első kerék. Nem nagyon tudtam megnézni, mi lehet a baja, semmi szerszám nem volt nálam, csak amik szükségesek, így nem mertem lejönni vele, inkább visszatolattam. Ez történt kb 10 méterre a kertem kerítésetől.
2021. júl. 22. 21:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly?
2021. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Igen, nem értem, miért kérdezed


Viszont azóta már sikerült egy másik autómentővel beszélnem, aki le tudja hozni

2021. júl. 22. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Már miért ne tudtál volna lejönni, ha kicsit befog a fék? Amúgy nagyon szar autómentő trailerrel felmenni ilyen terepen, a trailereknek általában nagyon nagy túlnyúlásuk van, és mindenütt felakadnak. Régen volt egy Touaregem, amivel húztam a most is meglévő utánfutó trailerem, esetleg azzal mentem volna fel, de azt is csak akkor, ha jó haver vagy.
2021. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szórakozik...
2021. júl. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

10 méterért autómentőt hívni? XDDD


vagy szórakozik vagy hülye....

én 30km-ert jöttem haza este jobb első befogott fékkel autópályán... Nem is kellett volna világítás mert amúgy is megláttak volna úgy izzott a tárcsa :D

2021. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Nem érted.

Fent a hegyen már indultam volna haza, de csak 10 métert tudtam haladni... Hazáig 8km lett volna.


De már meg lett oldva.

2021. júl. 23. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!