Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Tico? Milyen autó...

Daewoo Tico? Milyen autó volt? Mik a jellemzői? Mennyire volt népszerű, vagy gagyi?

Figyelt kérdés

Egy autós szakoldalon olvastam a Daewoo Tico-ról, miszerint már új korában se volt nagydurranás, illetve, hogy lassan kihalnak. (Én speciel látok még belőlük néhányat az utakon).


Mit gondoltok erről a típusról? Valóban rossz kocsinak számított? Kik vették újkorában? Mik a típusnak az előnyei/hátrányai, egyéb jellemzői?



2021. júl. 26. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Jóval a Swift alatt van. A Swift injektoros, a Tico karburátoros, megszakítós. És ha a Swift papíroautó, akkor a Swift a kartonpapír, a Tico az elázott szalvéta...
2021. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Skoda meg biciklivel kezdte majd vízforralókat gyártott közútra most meg összes k0cs0g politikus szinte azzal jár.
2021. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Sokan szerették, jó kisautó volt. Én ültem ilyenben, hát a sportmotoromon nagyobb biztonságérzetem volt, mint a Ticoban.
2021. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan rosszak ma se, csak helyén kell őket kezelni, városban ide-oda szaladgálni tökéletes, s legyen azért egy garázs, akkor kifejezetten tartósak.
2021. aug. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!