Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsimat 1 éve hivatalból...

A kocsimat 1 éve hivatalból kivonták ideiglenesen a forgalomból. Mennyire macera visszahelyezni?

Figyelt kérdés
Emellett az érdekelne a legjobban hogyha vizsgára megy akkor, és nem megy át, későbbiekben lehet megint küldeni vizsgára? ( Kpm vizsga )
2021. júl. 26. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem küldeni kell hanem vinni.

ANnyiszor ahányszor akarod.

2021. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért a kérdés mert a rendőr amikor elvette a forgalmit annyit mondott nekem, hogyha a kocsi vizsgára megy, és ott megbukik akkor kivonják alapból a forgalomból. Meg persze kőkemény a vizsga ahol minden szarba beleköthetnek ami miatt nem megy át a vizsgán.
2021. júl. 26. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szőröznek, de nem minden szarba kötnek bele, csak nem néznek el minden apróbb hülyeséget. Trailer és annyiszor viszed, ahányszor akarod

De ha rendőr szedte le a rendszámot, akkor gondolom van valami átalakítás, amit vissza kellene csinálni

2021. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rohadt a kipufogó, és volt elfekvőben egy nem gyári. Az lett feltéve rá. a rendőr az miatt vette el. Ami még probléma hogy a müszaki papiron mevolt, de a forgalmiba nem lett beütve mert nem volt hely benne, én meg elfelejtettem elmenni az okmányirodába vele.
2021. júl. 26. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!