Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud segíteni? Renault...

Valaki tud segíteni? Renault Megane 1.4es benzin 2000es. 95 lóerős hiba!

Figyelt kérdés
Olyan gondom van, hogy az autóm 2-3 napja leáll magától ha zebrán álok vagy motor fékkel megyek gurulok. Adott vezetéskor 1-2x. De pöcre beindul utána. Semmilyen hangja nincs mikor leáll mint ha "elaludna" kiírja hogy stop meg nincs szervó. Autó szerelőm természetesen azt mondta, hogy nem tud mihez nyúlni amíg nincs komolyabb baja mert azt se tudná hol keresse a hibát. Nem sokára pedig hosszabb távon kéne a kocsi. Valakinek valami tipp?

2021. júl. 26. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs alapjárat


vagy az alapjárati motor, vagy valami szenzor vagy egyszerüen csaka sok korom kosz okozza


Rgy autoszerelőnek ez nem egy komoly kihívás

Keres egy igazi autószerelőt

2021. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
Eleve a leirásodat sem értem,hogy tud egy autó motorfék közben leállni?!?
2021. júl. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen kanyarodás közben motorfékkel kanyarodtam adtam volna gázt és akkor ált le.
2021. júl. 27. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja. Ki kell pucolni a szívótoroknál az olajsarat mert ragad a pillangószelep és nem bírja mozgatni az alapjárati motor automatikája. Levegőszűrő le, benzines rongy a torokba és áztasd, törölgesd át.
2021. júl. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!