Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen dízelt vegyek 600-ból?...

Milyen dízelt vegyek 600-ból? A gyűjtsek még hozzá nem opció.

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 05:13
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez így tág kicsit.

Mi fontos? Megbízhatóság?

Olcsó fenntartás?


Sokak által rettegett Megan 2 1.5 dci, manuális klíma, nem automata kézifékkel, gyengébbik motorral.

Ha odafigyelünk a hajtókar csapágyra, akkor nem sok gond van vele. Ellenben keveset fogyaszt és olcsó az alkatrész

2021. júl. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Mtz-t!
2021. júl. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Roviden: semmilyet. A jelen hasznaltauto-arak mellett benzinesbol is a kinalat aljat kapod ennyiert, a dizelekbol meg annal is lejjebb kell adni az igenyeidet.
2021. júl. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
65%
Valami jó koromokádó egykilenctédéji
2021. júl. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amelyik közel van, amelyiken legtöbb a műszaki és amelyikre a közelmúltban a legtöbbet költöttek.
2021. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na de mégis milyen használatra, mekkorát stb?
2021. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Ford Fókusz sedant vettem 1 éve. Nem bántam meg. Igaz régi de semmi baja. Szerintem jól néz ki, jó vezetni.Távolsági vezetésre használom.
2021. júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!