Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs világítás a motoron ?

Miért nincs világítás a motoron ?

Figyelt kérdés
Adott egy 50 ccm 2 T motor . Magasabb fordulatra kel életre a világitás de ha a felére lecsökkentem a fordulatot akkor esti fény . Olyan mintha a feltöltött aksi nem dolgozna rá csak a lendkerék által fejlesztett áramot kapná . Megakadtam . Így csak nappal lehetne közlekedni , de még azt sem mert nappal is kell a világitás. A kérdés adott , válasz rá nekem már nincs . És neked ?
2021. júl. 27. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl erős izzó van benne.
2021. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel az égővel működött csak közben gondolt egy nagyot és vacakol .
2021. júl. 27. 16:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Állórész kontakthibás vagy a tekercs egyike megadta magát. Állórész cserével megoldódik a gondod. Nézd át az állórészt , vezeték, forrasztás , tekercsek .
2021. aug. 21. 21:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Az állórészből jönnek ki a vezetékek.Egy dugaszos amin kb 6 szál van . Mellette van még 3 szál amik külön-külön vannak,ezeket nézd át mert valoszínüleg az egyik / kék szál / nem csatlakozik rendesen.
2021. okt. 29. 22:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!