Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tetszenek nektek az új mercik?

Tetszenek nektek az új mercik?

Figyelt kérdés

Szerintem az eggyel ez előtti generáció szebb volt.


[link]



[link]



Az újnak kb olyan az eleje, mint egy ford mondeo :D


azért elfogadnám így is :)



2021. júl. 27. 11:34
A kérdező szavazást indított:
régi szebb volt
az új szebb
mindkettő csúnya
csak a béjemvé/ódi
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Nekem már a 2010-es évektől kezdve nem tetszenek a Mercedes új modellei, szerintem nagyon elmentek egy túldíszített dizájnnyelv irányába, a 2000-es évekig sokkal letisztultabb, elegánsabb autókat gyártottak, szerintem a Mercedesnek pont ez volt a vonzereje. Főleg a beltér, és annak a minősége, C-osztálytól lefelé olyan szinten képesek már szinte új korukban is zörögni, hogy az nagyon nem elfogadható egy prémiumautótól. Audinál, BMW-nél ez nincs, tapasztalatból mondom.


Persze ez mind személyes vélemény. Azt viszont aláírom, hogy az MBUX rendszer elég magasan vezeti a konkurenciát, és ezekben az új autókban ez elég lényeges szempont.

2021. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Nekem mindkettő tetszik. Ezek közül mindkettő újabb fajta.

De régen nem tetszettek egyáltalán.

2021. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is mindkettő tetszik.

Eleinte nem tetszett az új irányelv mikor bemutatták az új S-osztályt, de megbarátkoztam vele.

2021. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
csak a óddi, de szerintem is szépek (és szebbek) az új mercik :)
2021. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Az egyre növekvő hűtőrács még itt a legkúltúráltabb. Pont hogy mára van a legkevésbé szükség rá, de ez kell a népnek minél aggresszívabb ko.sögnek tűnni, aki eltipirja a másikat, erre a SUV a legjobb példa.
2021. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleje a réginek szebb, hátulja az újnak
2021. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!