Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lesz valami baja az autómnak,...

Lesz valami baja az autómnak, ha a hűtőfolyadék közel van a LOW-hoz, és így használom?

Figyelt kérdés

Persze a FULL és a LOW között még épp. Mondjuk amikor megvettem múlt novemberben, már akkor is így volt, csak elfelejtettem. 😂🙊


Az alany egy 2015-ös Mazda 3 2.0 benzin.


Köszii 🙏🙈



2021. júl. 28. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően amíg értékelhető mennyiségű extra hűtőfolyadék van a tartályban, addig problémád nem lesz, már persze ha egyébként nem vedeli kétpofára a vizet :D

LOW alatt ne legyen

2021. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de alá ne engedd.
2021. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem mozdul el az optimálisról a hűtővíz hőmérséklet jeladó, addig nem lesz baja, mondjuk löttyinteni bele pár deci desztillált vizet gyorsabb lett volna, mint itt várni a válaszokat
2021. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jójó, de higítani meg állíthatólag nemigen szabad, és időpontot foglalni a Miraihoz pedig hosszadalmasabb, mint ide kiírni egy kérdést. 😁🙊 Köszönöm, mindenkinek ment a pipa!!
2021. júl. 28. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ne szabadna hígítani? Régen hűtőfolyadékból csak mínusz sok fokos volt (talán -40), mindenki olyanra keverte, amilyenre akarta. Legalábbis télen. Ha meg nyáron kellett feltölteni valamiért, akkor sima csapvíz ment bele. Most már lehet kapni előre bekeverteket. Azok úgy készülnek, hogy már az üzemben felhígítják őket vízzel, így nem kell otthon kevergetni.
2021. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudod hány liter víz van a hűtőrendszerben? Ahhoz képest az pár deci minimálisan növeli a fagyáspontot. Nyugodtan feltöltheted.
2021. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, bármit elhiszek nektek, lány vagyok 😂 De tudjátok, az a fajta, aki nem tudja, mire való a 710-es betöltő nyílás 😂🙈


De jólvan, holnap beugrok, és gyorsan feltöltik. Ahogy a szakik gondolják.

2021. júl. 28. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
A min max között a tartályban kb 4-5 deci lehet. Nincs sok jelentősége mivel a legtobb autoban 5,5 liter folyadek minimum van. Esetleg akkor lehet erdemes maxra tölteni ha valaki allandoan nyélgazon gyorsulgat. Normal kozlekedesnel nem kene gondott okozzon. Sokan télen direkt minimum körül járnak, hogy hamarabb bemelegedjen.
2021. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Tegnap végülis kicsit töltettem bele, biztos ami biztos.
2021. júl. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!