Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motorgyártókat kedvelit...

Melyik motorgyártókat kedvelitek, melyik a kedvencetek, és miért?

Figyelt kérdés
Motorkerékpárokra értem a kérdést. :D

2021. júl. 28. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ducati Monsterem van most, amit nagyon imádok, meg szeretek, de még néha így is hiányzik a K5ös Suzuki GSX-R 1000. Azt még mindig visszasírom néha. Meg a DR650-et is imádom.
2021. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dodor pont most tett fel videót Monsterről valamelyik nap. :D Neked hogy szuperál? Meg mennyire lettél Ducati-fan?
2021. júl. 28. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem követem, már annyira nem vonz ez a motoros világ. 3 éve van meg, belement kb 7000 km, de az idén 1000ret ha mentem vele. De nagyon bejött eddig, alap karbantartást kapott csak, mást nem igényelt. 1200as az enyém amúgy, mindenre is elég az ereje, csak az a baj, hogy az 1000res Suzuki megszoktatott a fejletépős gyorsulásokra, és utána minden gyengébbnek érződik. Őszintén nem lettem Ducati fan, bár imádom, hogy elég ritka gép. De amúgy is lassan leteszem a motort, egyre jobban félek tőle, max egy choppert fogok még venni valamikor, és ennyi.

Volt egyébként valamikor régen Honda CR250em is, az elmebeteg gyilkos gép, kár is emíteni :))

2021. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rudeboy94 válasza:
K6 GSXR-750 amirol tapasztalatbol tudok beszelni, 160 kilo kb annyi le, 125-os robogo utan ultem ra, imadtam minden percet
2021. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!