Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak, hogy beinduljon...

Mit csináljak, hogy beinduljon a robogó?

Figyelt kérdés
Valaki tud nekem motor indítási trükköket mondani, mivel egyáltalán nem indul a robogóm. Pl. Gyertya helyénél benzint beönteni, Karbiba féktisztítót fúlyni stb.

2021. júl. 31. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szikra van? Karbi biztosan jó? Üzemanyag eljut egyáltalán a motorig?


Én egy öreg motort úgy indítottam be hogy szereztem hozzá egy biztosan működőképes karbit, szikra volt, meg minden adva volt. Féktisztítóval indítóztam úgy hogy a levegőszűrőt levettem és úgy fújtam be féktisztítót, de működik akkor is ha egy kis kupak benzint öntesz bele. Ha így beindul egy pici időre tehát éppen beröffen akkor nem kap megfelelően üzemanyagot. Én a karbit azért átnézném a helyedben.

2021. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szikra van, illetve a karbit már átnézte egy motorszerelő is.
2021. júl. 31. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Fújd be féktisztítóval

2. Döntsd el jobbra majd balra a mocit.

3. Húzd be a féket húzd meg töbig a gázt.

4. Rárúgsz.


Ha nem indul be akkor fújsz még féktisztítót, akksi nem árt ha van benne, és fel is van töltve.


Amikor indul ülj rá és húzd tövig a gázt, hogy ne fulladjon le, ha nem füstöl már annyira és nem fullad le alapjáraton sem, akkor jó.


Azért óránként indítgasd ha nem is mész vele

2021. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!