Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2008-as kocsi 2018 óta van...

2008-as kocsi 2018 óta van Magyarországon forgalomban. 5 tulajdonosa volt a lekérdezés alapján. Ez csak a magyarországi adat?

Figyelt kérdés

Vagy ebben a külföldi is bsnne van?

Ha csak az itthoni, akkor 2-3 év alatt 5 tukajdonos...

Inkább nezelodjek tovább ugye...?



2021. aug. 2. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak magyarországi. Láttam már külföldről behozottat és ha első magyar tulajnál van akkor 1-et ír. Meg ugye a km-óra állást is csak a magyart mutatja.
2021. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :( 3 év alatt 5 tulaj. Ez baj ugye?

Vagy azért érdemes szerelovel atnezetni?

2021. aug. 2. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Használt autót mindenképp nézesd át szerelővel, ha külföldi, ha magyar. Meg persze Te tudod, hogy milyen típust veszel, olvass utána, hogy mikre kell odafigyelni, milyen jellemző hibái lehetnek, és aszerint dönts.

Az is lehet, hogy mikor behozták, vettek fel rá hitelt (ha pl. nagyértékű autó), vagy kereskedések adták-vették. De tény, hogy jelzésértékű...


Ezenkívül: A külföldi autóknak (ha ilyet veszel) 99 %-ának tekerik az óráját, tehát azt kár is nézni, magyarnál talán érdemes végigcsekkolni a képeket.

2021. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: nem baj, mert kereskedő és bank is megjelnhet, mint tulajdonos.
2021. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak az itthoni tulajokat jelöli a rendszer. De nem jelenti azt, hogy feltétlenül 5 használója is volt az autónak. Az első az szinte biztos, hogy a nepper, aki eladásra behozta. Ha ki volt vonatva a forgalomból, újrahelyzetetéskor egy újabb tulajnak számít. Ha hitelre vették meg, szintén egy tulaj, stb. Azt nézd meg a lekérdezőben, hogy hány eredetvizsga volt! Az már mérvadóbb. Ha 5 vizsga volt és ezek nem időben közel állnak egymáshoz, akkor már gyanús. De ettől még nem biztos, hogy rossz az autó.
2021. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából semmit nem számít.
2021. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippeket! 2 eredetvizsga volt. Megnezettem, ezt-azt kell javítani rajta, de még nem döntöttem.
2021. aug. 2. 21:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!