Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e60 530d 2003 automhoz...

BMW e60 530d 2003 automhoz milyen fékbetét és fektarcsat ajanlotok?

Figyelt kérdés

Cserére szorul mert már van hangja a feknek, eléggé el van kopva.


Viszont nem tudom milyen a gyári méret, és hogy milyent vegyek hozza?

Brembo, ate , valeo, Bosch.., stb ???


2021. aug. 2. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Autóalkatrész boltban tudni fogják.
2021. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nah igen csak lehet hogy éppen a legdragabbat fogjak adni, amikor lehet hogy egy sokkal olcsóbb is ugyanazt tudja.

És mindenki pénzből el, szóval nem mindegy mennyibe kerül.

2021. aug. 2. 15:30
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
Akkor majd megkérdezed,hogy melyik milyen minőségú es mennyibe kerül,és esetleg azt hogy az eladó melyiket ajánlaná ár-érték arányt ha nézzük.
2021. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zimmerman, Ferodo, Ate
2021. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen válaszokat, lol. Akárhova bemész, van vagy 4-5 féle márka minimum, ami jó minőségű is, az eladó szerinted mi alapján döntsön szerinted, ha nem ár alapján? Addig is, én mondok egy TRW-t vagy ATE-t, de igazából mind jó.
2021. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én anno Bosch-t vettem hozzá. Bárdinál vettem, egyáltalán nem volt drágább mint a többi márka de viszonylag minőségibb is.

Amúgy ha már a Bárdinál tartunk, az oldalukon autótípusra szűkítse tudsz keresni

2021. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha kivalasztom az autóm típusát egy autóalkatrész weboldalon akkor ahhoz elvileg kompatibilis alkatrészeket ad ki.


Néztem fékbetétet és tárcsát.

Egy adott típusból van több méret is.

Mm eltérésekkel csak.


Kérdésem hogy amiket kidob a weboldal alkatresz abból mindegy melyiket veszem, rapasszol?

2021. aug. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!