Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes újrakezdenem a jogosít...

Érdemes újrakezdenem a jogosítványt?

Figyelt kérdés

Egyszer már elkezdtem. Nyilván nagyrészt én hibáztam, de az első oktatóm is benne volt a dologban, aki csak félórákat engedett vezetni, mert minden tanulót IS beírt ugyanarra a napra, és volt, hogy lemondta az időpontokat pár órával előtte. Hamarabb váltanom kellett volna. A második oktatóm rendes, becsületes, szóval róla tényleg csak jókat tudok mondani, viszont amikor hozzá kerültem, már csak egyszer tudtam vizsgázni, mielőtt lejárt a 2 évem. Sajnos azt a vizsgát is elhibáztam, nem szépítem.


Ez összesen 4 bukást jelent.


Azóta rengeteg idő telt el, a lelkiállapotom is javult. Egyrészt jó időre hagytam a vezetést, nem foglalkoztam vele, másrészt idő közben kiléptem a volt párkapcsolatomból is, ami mérgező volt. Azóta sokan mondják, hogy vidámabb, jobb kedélyű, energikusabb vagyok, valamint az egyetemen is javultak a tanulmányi eredményeim, több projektben részt veszek, stb.


Mit gondoltok, lehet rá esély, hogy így összeszedettebben, vidámabban a forgalmi vizsga is jobban fog sikerülni? Az elejéről kell kezdenem az egészet, mivel a KRESZ is elévült, de attól a részétől egyáltalán nem félek, az még a múltkor is sima liba volt.



2021. aug. 2. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá 😇
2021. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen! Valószínűleg most már sikerülni fog!
2021. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok bunkónak tűnni de ez nem ezen múlik szerintem.

Pl. én ülhettem be egy matekdolgozatra kevés tanulással boldogan, fülig érő mosollyal sajnos akkor sem tudtam többet az adott anyagból.


Szerintem szedd össze, hogy mit nem tudsz/tudtál eddig, min buktál meg!! és pont ezeket a pontokat érdemes erősíteni.

(Szóval ha zebráknál pl. nem adtál elsőbbséget akkor arra érdemes figyelni/jobban észben tartani)


Nem nehéz ez, menni fog tuti.

2021. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


#3 Természetesen ez meglesz, hiszen újra kell tanulnom a KRESZ-t. Habár megdobja a költségeket, mégis örülök neki is, és most igyekszem maximális pontszámmal átmenni. (Az előző körben 68-at szereztem.)

2021. aug. 2. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 Nekem is 68 lett!

Sok sikert kívánok az újrakezdéshez.

2021. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. aug. 2. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg újra, most hogy összeszedted magad nagyobb az esélyed a sikerre, sok sikert 🙂
2021. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Egyébként a két év letelte után csak a KRESZ-t kell újracsinálni, vagy a levezetett 30+1 óra kritérium is nulláról indul el?


Sok sikert neked! :)

2021. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 Minden a nulláról indul, csak az elsősegély az, ami nem évül el.


Köszönöm. :)

2021. aug. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!