Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motorokkal komptaibilis...

Melyik motorokkal komptaibilis a 2-es Golf?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 2-es Golfom 1.3-as benzines motorral. És ingázásra jó, de most hogy lett egy másik autóm ez lett a 2-es számú és szeretnék bele egy kicsit erősebb motort. Nem szándékom túl erőset tenni bele, csak egy egészséges 100-120 lóerő lenne a cél. Láttam hogy divat a GTI motorokat bele tenni, de azt nem szeretném. Tehát a kérdés melyik motort érdemes bele tenni? Sima szívó benzin motorra gondoltam. Például egy 1.6-os Golf 4 motort mennyire macera bele komplikálni, ha egyáltalán lehetséges? Vagy ha van másik motor típus amit könnyebben bele lehet tenni akkor azt is szívesen várom. Illetve a váltó marad vagy új kell (kuplnug szintén)?

Azt nem mondom hogy a pénz nem számít, de mivel nem ezen múlik az életem hajlandó vagyok költeni rá, hogy igényesen meg legyen csinálva.


2021. aug. 2. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Közútra nem akarod már kivinni?
2021. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja csak utána az udvarban kocsikázhatsz vele....
2021. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy hogy? Pár éve még simán lehetett papírozni kellett valami tervezetet készíteni és újra műszaki.
2021. aug. 2. 22:24
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Pár éve sem így ment már,ma meg gyakorlatilag lehetetlen bármihez is átépítési engedélyt kérni.Szóval ez az átépítés maximum illegalis lehet,ami után közúti forgalomban nem vehetsz részt.
2021. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lett akkor valami törvény módosulás az években?
2021. aug. 2. 22:39
 6/10 A kérdező kommentje:
És esetleg ha összerakom és németországban megkapja a Tüvöt és úgy?
2021. aug. 2. 22:39
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
inkább bontóba adnám
2021. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hetente mindig akad egy..


- Komolyan itt érdeklődsz az átépítésről?

- Mennyire macera bele komplikálni? 17.938%-ban macera.


Mifelénk ha hosszúak a féltengelyek, vágunk belőlük. Ha nincs felfogatási pont, hegesztünk. Nem fér el? Vágjuk. Túl keskeny? Szélesítjük.


Le lehet papírozni kint németben. És ráköltöd az autó összértékének a 2,5x-osát. Mit akarsz? Vagy normálisan állj neki, vagy sehogy. Első körben OLVASS minél többet, és érdeklődj a közlekedési felügyeletnél.

2021. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok


A lényeg lemaradt. 100-ból, vagy 150-ből 1 van, aki végig viszi. Engedd el, és keress valami elfoglaltságot.

2021. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nyílván nem egyik napról a másikra lesz meg. De szépen apránként lehet haladni vele. Ha 2 év 2 év ha fél akkor annyi.
2021. aug. 2. 23:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!