Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a membrán nem zár rendesen,...

Ha a membrán nem zár rendesen, akkor az befolyáslja az alapjáratot (2t robogó)?

Figyelt kérdés
Csak mert egy jó ideje nincs már alapjárat, és most ahogy ránéztem a membránra, oldalról nem zár, alulról se a legjobban.. Befolyásolja az alapjáratot?

2021. aug. 3. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert szerinted miért van ott az a membrán?
2021. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az? Akkor cserélek majd egyet, köszönöm.🙄
2021. aug. 3. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Elsővel ne is foglalkozz, nem is értem miért válaszol, akinek nincs hozzá kedve.

Alacsony fordulatszámon is érzel benne egy kis hezitálást, gyengeséget? Cseréld le, ha nem zár rendesen, annak zárnia kellene, így nincs meg a megfelelő elősűrítés.

2021. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lecseréltem, de ugyanúgy nincs alapjárat, igen alacsony fordulaton egy, kicsit gyengébb a motor.
2021. aug. 3. 15:52
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 akkor pedig megérezte a rossz szelepet a moci, kis fordulaton jelentős mennyiségű keverék elszökött.

Esetleg karburátor beállítás?

2021. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt állítva, de nem nagyon reagál, nincs alapjárat.
2021. aug. 3. 17:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Cseréltem korábban karbit szivatót, gyertyát, membránt, fuvókát... Már lassan azon vagyok, hogy főtengely szimering..
2021. aug. 3. 18:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Féktisztítót fújkálhatsz, azzal látod, jobban mondva hallod, ha valahol vákumszivárgás van.
2021. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm, majd kipróbálom.
2021. aug. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!