Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kipufogó tömő megoldáso...

Milyen kipufogó tömő megoldások vannak?

Figyelt kérdés

2 hónapja vettem egy suzuki robogót (50cmm). Ma vettem észre, hogy a kipufogóból kijövő cső szinte le van válva(csatolom a képet). Szerintetek átmenetileg jó megoldás lenne ilyen ragasztók amik erre vannak kitalálva? A hegesztésre gondoltam de szerintem túl vékony hozzá a cső. Mindenképp szükség van szerintetek cserére?


Köszönöm a válaszokat.


[link]



2021. aug. 5. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Milyen a falvastagság? ránézésre rázkódás miatti fáradás..

ez vagy csere, vagy hegesztés..

2021. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen körbe van repedve, mit akarsz ezen ragasztani? Cserélni kell.
2021. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meglehet hegeszteni, rákell egy lemezt körbe boritani és tökéletes lesz.
2021. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is meg lehet hegeszteni, bár én inkább vennék használtan egy jó állapotút (amennyiben lehetséges).

Egyébként a hegesztést érdemes szakira bízni (ilyen kis munka nem fog sokba kerülni) mert otthoni bevontelektródással, kellő tapasztalat és szaktudás nélkül könnyen át lehet égetni az anyagot . Ha van otthon CO-s akkor nincs akadály.

A ragasztást nem javaslom, de ha ragaszkodsz hozzá akkor lehet kapni ilyen ragasztó "gyurmát" abból van olyan is ami nagyon magas hőmérsékleteket kibír, na azzal (ha nincs más megoldásra lehetőség) meg lehetne oldani (bár nem hinném, hogy sokkal olcsóbban kijönnél mint a hegesztésből).

2021. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szépen a válaszokat! Azóta megnéztem van itt a közelben egy szaki akihez el tudnám vinni. Viszont holnap mindenképpen használnom kéne a motort futárkodáshoz... Szerintetek mennyire lenne kockázatos?
2021. aug. 5. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 ezért kérdeztem én is a falvastagságot. azért nullanyolcast már meg lehet varrni ügyesen, vagy tényleg kell egy kicsivel nagyobb csődarab, ráhúzni és a két végén körbevarrni.
2021. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!