Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel csökkentettem a...

Mennyivel csökkentettem a kuplungom élettartamát?

Figyelt kérdés

Kezdő vezető vagyok és sajnos pánik hatására sikerült egy emelkedőn hármasban elindulnom füstölő kuplunggal..

Tudom most kapom majd a beszólásokat, de higgyétek el elég szarul érzem magam anélkül is! :(

Egyik utasom azt mondta több ezer kilóméterrel csökkent az élettartama. Érdemes lenne megnézetnem?



#kuplung #kuplungégetés
2021. aug. 8. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdemes az ilyen hülyékkel foglalkozni, egy normális kuplungnak semmi baja sem lesz ennyitöl.
2021. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha úgy tapasztalod, hogy valami azóta nem oké a működésében akkor igen, mindenképp.
2021. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm még keveset mentem vele azóta, de nem tapasztaltam változást.
2021. aug. 8. 11:00
 4/7 krwkco ***** válasza:
96%

"Egyik utasom azt mondta több ezer kilométerrel csökkent az élettartama."

Szerintem a több ezer az túlzás. Talán inkább ezer vagy csak néhány 100. Ha 180 ezer helyett 179 ezernél kell cserélni, azt észre sem veszed majd.

"Érdemes lenne megnézetnem?"

Nem tudod megnézetni. Egyrészt nagy a szerelési költség, másrészt csak annyit fognak látni, hogy a tárcsán a réteg még használható.

2021. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Aztan szerinted te voltal az elso aki ilyet csinalt?

Semmi baja nem lesz a kocsidnak ettol... nem kell leizzadni.

2021. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Csak emiatt szétszedetni nem érdemes. Majd úgyis észreveszed, ha cserélni kell. Valamennyi többletkopást biztosan elszenvedett, de ezt nehéz számszerűsíteni.
2021. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aztán most hogy 180 vagy 190 ezernél cserélsz kuplungot nem tök mindegy? Senki nem fogja megmondani, hogy azért csak 180 mert egyszer ott és akkor biztos 3-asban füstöltetted az emelkedőn.
2021. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!