Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajok melyik autófajta az...

Csajok melyik autófajta az amelyiknek a tulajáról a legjobbat feltételezitek? Mind emberileg, mind pedig teljesítőképesség az ágyban.

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 12:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül márkára gondolok csak, hanem lehet fajtát írni. Pl. Kombi, coupe, sedan,ifa stb.....
2021. aug. 10. 12:20
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Zsiguli, vagy németből okosított használt 3-as bömös amiből bömböl valami "kemények vagyunk tesókám" rapszerűség 😂

Nincs ilyen asszociáció a nők agyában a kocsitípushoz kapcsolódóan. A goldiggereknél igen, de azok az árát mustrálják leginkább, némelyik fejben jobban matekozik mint egy autókereskedő.

2021. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Lányok válaszára vagyok kíváncsi.
2021. aug. 10. 12:26
 4/16 anonim válasza:
100%
A lényeg, hogy ne egy roncs legyen. Nézzen ki jól, ne legyen tiszta sár folt, nézzen ki kényelmesnek, és máris azt gondolom, hogy egy jó pasié lehet, és jó lenne vele összejönni. De azt, hogy jó az ágyban senkiről se szoktam semmi alapján előre feltételezni. Főleg nem egy kocsi alapján. Kipróbálom, aztán majd utána megfogalmazódik bennem a vélemény.
2021. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki, mondjuk egy középkorú férfi 3 ajtós, sportosabb kocsival jár, mit gondoltok?
2021. aug. 10. 12:36
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy van egy 3 ajtós sportosabb kocsija és középkorú. Az ember számít az autóban nem alatta a verda.
2021. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Van egy 3 ajtós sport coupém, amolyan hobbiautóként szolgál és nem igazán figyelnek fel rám a nők, míg a családi kocsimban(egyébként nincs családom), sokkal hamarabb észre vesznek, visszamosolyognak.

Mielőtt nekem esnétek, nem ezért vettem, ezek csak úgy menet közben jutottak eszembe.

2021. aug. 10. 12:44
 8/16 anonim válasza:
100%
Azt az embertípust, aki megbecsüli, tiszteli a régmúlt dolgait, nagyon kedvelem. Ezt autókra levetítve, a veterán autó tulajdonosokat nagyon kedvelem. ( most ne privátozzanak a 30 éves Golffal közlekedők) Azokra gondolok, akik féltve óvják az autóikat. Ők kifinomult emberek, ez a gyengém. L.
2021. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%
Csak a Rolls Royce 😇
2021. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Suzuki jimny/samurai/lj80. Még a humoráról is árulkodik.
2021. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!